Після зими у Вінниці миють зупинки та прибирають вулиці

З приходом тепла у Вінниці наводять лад на зупинках громадського транспорту. Генеральне прибирання вже розпочали з Хмельницького шосе.
Про це повідомили на сайті Вінницької міської ради.
Лавки, тактильна плитка, скло, павільйони, бокси, попереджувальні фігурки дітей біля пішохідних переходів, таблички з назвами зупинок і номерами маршрутів – усе, що за холодні місяці встигло вкритися вуличним брудом, відмивають під сильним напором води.


У міськраді також розповіли, що окрім зупинок громадського транспорту у місті розпочали прибирання вулиць.
У місті вже понад тиждень триває прибирання після зими: фахівці очищають проїжджі частини від залишків протиожеледних матеріалів, прибирають сміття з тротуарів, миють зупинки та острівці безпеки. За сприятливої погоди основні роботи планують завершити до кінця березня.
«Наразі ми зосередилися на прибиранні змету — залишків протиожеледних матеріалів на магістральних вулицях. Цього тижня техніка працює на Пирогова, Келецькій, Київській, Немирівському, Хмельницькому шосе, тощо . Після завершення робіт на цих ділянках перейдемо до інших», — розповідає начальник КП «Вінницьке шляхове управління» Володимир Чорновол.
За його словами, дороги прибирають переважно у вечірній та нічний час, щоб не заважати руху транспорту. До роботи залучено понад 7 одиниць спецтехніки. В подальшому її кількість буде збільшена.
Водій спецтехніки Сергій Мазур зазначає, що через складну зиму вулиці активно обробляли сумішами, які тепер важливо вчасно прибрати, аби вони не засмічували дорогу та не створювали пилу.



