У Вінниці провели турнір в честь «Спецпідрозділу Тимура» ГУР МО України

Розділ новин: 

У Вінниці 17 січня відбувся Чемпіонат області з дзюдо серед кадетів до 18 років, присвячений спецпідрозділу Тимура ГУР МО України. До змагань долучилось близько 200 учасників.

«Ми мали честь провести цей турнір спільно з фундацією ГУРТ та командою Федерації дзюдо Вінницької області», - кажуть Ярослав Калетюк та Артем Сіваш.

На татамі вийшли представники команд із Шаргорода, Мурованих Курилівців, Могилева-Подільського, Іллінців та Вінниці.

«Турнір пройшов в атмосфері сили, боротьби та поваги, самих тих цінностей, які об’єднують спорт і захист України.

Особливою честю стала присутність військовослужбовця Крістіана Ударова як прикладу мужності та стійкості для молодих спортсменів», - зазначають у Вінницькій обласній федерації дзюдо.

У Вінниці провели турнір в честь «Спецпідрозділу Тимура» ГУР МО УкраїниУ Вінниці провели турнір в честь «Спецпідрозділу Тимура» ГУР МО України - фото 2

У Вінниці провели турнір в честь «Спецпідрозділу Тимура» ГУР МО України - фото 3

У Вінниці провели турнір в честь «Спецпідрозділу Тимура» ГУР МО України - фото 4

У Вінниці провели турнір в честь «Спецпідрозділу Тимура» ГУР МО України - фото 5

Джерело: 
Вінницькі новини