Вінницьким пенсіонерам, які освоїли комп’ютер, подарували планшети і три місяці безкоштовного інтернету

Розділ новин: 

Їм за 60, але замість того щоб няньчитися з внуками, вони активно освоюють можливості комп’ютеру та Інтернету і кажуть – їх внуки вже звертаються до них за допомогою.

Сьогодні, 23 вересня, у Вінниці пройшов перший «випуск» учасників курсів комп’ютерної грамотності для тих кому «за 60». Близько тридцяти учасників з Вінниці, Козятина та Хмільника, два місяці вчилися роботі на комп’ютері та в мережі інтернет, і сьогодні отримали сертифікати про проходження навчання, три місяці безкоштовного Інтернету, а кращі ще й комп’ютери, планшети і фоторамки,повідомляє 20 хвилин

- Сьогодні ми бачимо, що усі наші випускники можуть працювати у Word, є люди, які вивчають Excel, створюють презентації, багато хто зареєстрований в соціальних мережах і так далі, - каже координатор проекту Олексій Синіцин.

-  Це великий крок в пізнанні комп’ютеру, - додає випускниця курсів Олена Майброцька. – Раніше у нас не було можливості займатися на комп’ютері та й нас ніхто не вчив. Тепер ми усі зареєстровані в «Однокласниках» і я можу спілкуватися з своїми друзями по всьому світі. Це настільки захоплююче і позитивно. А коли я робила презентація до сьогоднішнього виступу, то до мене підійшов внук і сказав, що не вміє робити того ж, що й я. Мені було дуже приємно.

За словами Олексія Синіцина, сьогоднішній випуск – це не кінець, а продовження, адже подібні курси будуть проходити і надалі: кожні два місяці. Навчання безкоштовне.

Детальну інформацію можна отримати за телефоном 69-96-76.

 

Джерело: Вінницькі новини