Захищаючи Україну, загинули четверо нацгвардійців з Вінниччини

У результаті артилерійського обстрілу загинули четверо калинівських нацгвардійці. Смертю Героїв полягли вірні захисники України – старший лейтенант Михайло Богачуклейтенант Вадим Варава, старший солдат Іван Федоренко та солдат Дмитро Лещенко.

Трагічну звістку повідомили на сайті Калинівської міської ради.

Іван Федоренко народився 8 лютого 1992 року у Корделівці. Після закінчення школи навчався у Козятинському міжрегіональному вищому професійному училищі залізничного транспорту. У 2014 році проходив військову службу за призовом по мобілізації. Вдруге на захист України Герой пішов відразу ж після повномасштабного вторгнення росії в Україну.

У загиблого Героя залишилися мати та молодша сестра.

Дмитро Лещенко народився 7 серпня 1991 року у Калинівці. Після закінчення школи навчався у Козятинському міжрегіональному вищому професійному училищі залізничного транспорту в одній групі з Іваном Федоренком. Після одруження проживав у Мончинцях.

У загиблого залишилися батьки, 5-річний син та дружина.

Старший лейтенант Михайло Богачук народився 16 листопада 1994 року у селі Іванів Калинівського району. Після закінчення школи навчався у Національній академії Національної гвардії України, має дев’ятирічний стаж військової служби.

У Героя залишилися батьки та сестра.

Лейтенант Вадим Варава народився 24 листопада 1987 року у м.Дрезднені в Німеччині. Після закінчення школи навчався в Національній академії сухопутних військ імені П. Сагайдачного. Він 14 років вірно служив Україні.

Висловлюємо співчуття рідним та близьким загиблих Героїв…

Вічна пам'ять Героям!