У Вінниці приступлять до ремонту будівлі під інноваційний парк. Оголосили тендер, очікувана вартість закупівлі – 109 млн грн

Комунальне підприємство «Вінницький муніципальний центр інновацій» 23 березня оголосило тендер на реконструкцію будівлі для розміщення «Вінницького інноваційно-технологічного парку» за адресою: м. Вінниця, вул. 600 річчя, 21А. Очікувана вартість закупівлі – 109 млн грн.

 

 

Довідка.

Технопарк створюється для того, щоб допомагати бізнесу, місту та громаді реалізувати свій інноваційний потенціал. Інноваційно-технологічний парк «Кристал» спрямований на підсилення існуючих та створення нових високотехнологічних та креативних індустрій у Вінниці та Подільському регіоні. Він забезпечуватиме якісну інфраструктуру і сучасний контент для резидентів і відвідувачів.

Простір екосистеми складає понад 8500 м2, до неї входять: Fab Lab і лабораторії, Центр розвитку підприємництва, ІТ-школа, офіси, конференц-зала, коворкінг, публічні простори та дитячий техноцентр.

Завданнями інноваційно-технологічного парку «Кристал» є налагодження ефективної співпраці навчальних закладів, установ, бізнесу, влади і громади міста з метою пришвидшення:

  • розробки нових технологічних рішень;
  • трансферу технологій;
  • реінжинірингу та створення власних інноваційних рішень;
  • інкубації та масштабування стартапів;
  • створення нових робочих місць;
  • осучаснення та трансформації освітніх послуг, за рахунок створення майданчику та матеріальної бази для наукових досліджень та спільних проектів.