У Вінниці готують до видання другий том книги про історію місцевого футболу

В місті готують до видання другий том книги «Епоха вінницького футболу». На сьогодні книга друкується, а в продаж надійде в середині березня. Друга частина книги охоплює період «футбольної» історії Вінниці та регіону від 1958 року та до 1970 рік включно.

Про це інформують на сайті ФК «Нива».

Співавторами другого тому, як і першої частини, виступили Леонід Загоруйко та Леонід Абрамович. Друга частина отримала підзаголовок «Час перемог».

Як каже один з авторів книги Леонід Загоруйко, загалом видання присвячене появі та розвитку футболу в місті Вінниці та на теренах Вінницької області. Воно охоплює період з 1911 року по теперішній час.

«В другому томі книги викладені матеріали про команду майстрів «Локомотив» (Вінниця) та інші команди міста та Вінницької області. Їх участь у всесоюзних, республіканських, обласних та міських змаганнях, а також першостях і кубках добровільних спортивних товариств за період з 1958 по 1970 рік включно.

В книзі використані ексклюзивні знахідки, знайдені в архівах, оригінальні протоколи зустрічей команд, як з Вінниці, так і команд Вінницької області. А також низка фотографій з особистих архівів родичів і вболівальників, наданих спеціально для книги. У виданні надано великий обсяг статистичного матеріалу, обзори матчів з газет тощо», – інформує Леонід Загоруйко.

Відомо, що перша частина охоплює період вінницького футболу з 1911 по 1957 рік. Книга «вийшла в світ» у вересні 2018 року та мала підзаголовок «Футбол давно минулих часів».