На Вінниччині 8-річна школярка продає лаванду, щоб купити дрон для ЗСУ

8-річна Вікторія Дудко з Вінниці вирішила допомогти своєму батькові, який у перші дні повномасштабної війни добровольцем пішов захищати Україну. Татові і його побратимам потрібен дрон. Вікторія нарвала лаванду, а потім попросила завезти її на ринок. Її вчинок вразив усіх рідних. Школярка вже продала лаванди на 5000 гривень і продовжує збирати кошти.

«Я захотіла допомогти своєму татові, бо він збирає кошти на дрон, своїм побратимам. Я нарвала лаванди і продавала на базарі. Спочатку я хотіла продавати фрукти, а потім подумала, що краще буду продавати букетики лаванди, які ростуть в бабусі в обійсті. Мені вдалося зібрати уже 5000 гривень. Я навчаюсь в школі. Переходжу в четвертий клас. Мрію, щоб війна швидше закінчилась і знову піти до школи. Мені дуже подобається фізкультура, подобається малювати. Я буду продовжувати збір коштів і продаватиму лаванду і ягоди, щоб назбирати усю необхідну суму», - розповідає Вікторія Дудко.

Дівчинка навчається у вінницькій гімназії. А лаванду збирала і продавала у містечку Літин, де живе і працює її бабуся

«Війна вплинула на нас і на мою родину окремо. Мій чоловік, батько Вікторії, із перших днів війни пішов добровольцем у територіальну оборону Вінниччини. Зараз його перевели в інший підрозділ, але батальйон із яким він служив з початку, відправляється на передову. Мій чоловік вирішив почати збір коштів на дрон, щоб допомогти своїм побратимам. Адже ці речі дуже необхідні нашим воїнам.Я є власницею невеличкого кафе, ми готували обіди для наших бійців територіальної оборони, а також для правоохоронців. Тому в нас всі допомагають всім чим можемо», - говорить матір дівчинки Юлія Дудко.

Родина уже зібрала понад 50 тисяч гривень. Для того аби придбати дрон необхідно назбирати 170 тисяч гривень. Пані Юлія запрошує небайдужих долучитися до благодійної справи і надає номер рахунку: 5375 4112 01437840.