Голова облради підготував клопотання на Разумкова про нагородження грамотами Верховної Ради трьох вінничан

20 вересня голова Вінницької обласної ради підписав розпорядження «Про клопотання щодо нагородження Грамотою Верховної Ради України». Відзначити нагородами планують ще трьох вінничан – Володимира Тарасюка, Петра Муху і Леоніда Поліщука.

Документ опубліковано на сайті обласної ради.

«Порушити клопотання перед Головою Верховної Ради України про нагородження Грамотою Верховної Ради України Тарасюка Володимира Семеновича - колишнього директора Вінницького медичного фахового коледжу ім. акад. Д. К. Заболотного, за вагомий внесок у розвиток освіти, науки та медицини, підготовку висококваліфікованих спеціалістів для медичної сфери України», - зазначено в документі.

«Порушити клопотання перед Головою Верховної Ради України про нагородження Грамотою Верховної Ради України Мухи Петра Івановича - учасника ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС 1 категорії, з метою вшанування подвигу учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, мужності та героїзму, готовності до самопожертви заради захисту людства від руйнівного впливу екологічної катастрофи в рік відзначення 35-ї річниці Чорнобильської трагедії», - йдеться в розпорядженні.

«Порушити клопотання перед Головою Верховної Ради України про нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України ПОЛІЩУКА Леоніда Клавдійовича - завідувача кафедри галузевого машинобудування, доктора технічних наук, професора, за багаторічну сумлінну працю, значний внесок у розвиток науки і техніки, підготовку висококваліфікованих кадрів, сприяння підвищенню міжнародного наукового іміджу Вінницького національного технічного університету, та в зв’язку з святкуванням 30-річчя Дня Незалежності України», - йдеться в документі.

Нагадаємо, в березні готували документи на нагородження грамотами Верховної Ради 17 вінничан.