Депутатів Вінницької облради закріпили за громадами. Список

У Вінницькій обласній раді підготували проект рішення про закріплення депутатів за територіальними громадами. Оскільки в облраді 84 депутати, а громад в області – 63, за деякими громадами було закріплено по декілька депутатів від однієї фракції.

Проект виносять на сесію обласної ради, яка відбудеться 26 лютого.

Відповідно до документу, депутатів розподілили наступним чином:

Вінницький район

Вінницька міська територіальна громада

Фракція партії «Українська стратегія Гройсмана»

  • Ваколюк Л.Є.;
  • Замкова Н.Л.;
  • Івасюк І.Д.;
  • Ковальов А.Є.;
  • Кривешко С.С.;
  • Скальський В.В.;
  • Станіславенко Л.А.;
  • Ткачук Г.В.;
  • Форманюк М.В.;
  • Чаленко Д.А.;
  • Якубович Г.А..

 

 

 

 

 

 

Фракція Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

  • Коник Д.В..

Фракція партії «Європейська солідарність»

  • Гижко А.П.;
  • Родінкова В.В.;
  • Стукан О.С..

Фракція партії «Слуга Народу»

  • Заболотна Н.М.;
  • Урдзік В.В..

Фракція партії «Опозиційна платформа – За життя»

  • Мазуренко Д.А..

Фракція партії «За майбутнє»

  • Гатауллін І.Ф.;
  • Гуцол С.В.;
  • Кравчук О.М.;
  • Павлуник С.М.;
  • Терещук Р.В.;
  • Ярова Г.Г..

 

 

Гніванська міська територіальна громада

Фракція партії «Українська стратегія Гройсмана»

  • Прідолоба В.М.

Фракція Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

  • Олійник С.О.

Фракція партії «Європейська солідарність»

  • Жодного депутата

Фракція партії «Слуга Народу»

  • Заболотна Н.М.;
  • Урдзік В.В.

Фракція партії «Опозиційна платформа – За життя»

  • Шевченко О.І.

Фракція партії «За майбутнє»

  • Гатауллін І.Ф.;
  • Гуцол С.В.;
  • Кравчук О.М.;
  • Павлуник С.М.;
  • Терещук Р.В.;
  • Ярова Г.Г.

Іллінецька міська територіальна громада

Фракція партії «Українська стратегія Гройсмана»

  • Пиндус В.В.

Фракція Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

  • Олійник С.О.

Фракція партії «Європейська солідарність»

  • Жодного депутата

Фракція партії «Слуга Народу»

  • Заболотна Н.М.;
  • Урдзік В.В..

Фракція партії «Опозиційна платформа – За життя»

  • Шевченко О.І.

Фракція партії «За майбутнє»

  • Гатауллін І.Ф.;
  • Гуцол С.В.;
  • Кравчук О.М.;
  • Павлуник С.М.;
  • Терещук Р.В.;
  • Ярова Г.Г.

Липовецька міська територіальна громада

Фракція партії «Українська стратегія Гройсмана»

  • Донець В.Г.

Фракція Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

  • Корнійчук A.B.

Фракція партії «Європейська солідарність»

  • Жодного депутата

Фракція партії «Слуга Народу»

  • Заболотна Н.М.;
  • Урдзік В.В..

Фракція партії «Опозиційна платформа – За життя»

  • Мазуренко Д.А.

Фракція партії «За майбутнє»

  • Гатауллін І.Ф.;
  • Гуцол С.В.;
  • Кравчук О.М.;
  • Павлуник С.М.;
  • Терещук Р.В.;
  • Ярова Г.Г.

Немирівська міська територіальна громада

Фракція партії «Українська стратегія Гройсмана»

  • Якубовський С.О.

Фракція Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

  • Олійник С.О.

Фракція партії «Європейська солідарність»

  • Жодного депутата

Фракція партії «Слуга Народу»

  • Заболотна Н.М.;
  • Урдзік В.В..

Фракція партії «Опозиційна платформа – За життя»

  • Шевченко О.І.

Фракція партії «За майбутнє»

  • Гатауллін І.Ф.;
  • Гуцол С.В.;
  • Кравчук О.М.;
  • Павлуник С.М.;
  • Терещук Р.В.;
  • Ярова Г.Г.

Погребищенська міська територіальна громада

Фракція партії «Українська стратегія Гройсмана»

  • Донець В.Г.

Фракція Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

  • Шевченко І.О.

Фракція партії «Європейська солідарність»

  • Жодного депутата

Фракція партії «Слуга Народу»

  • Заболотна Н.М.;
  • Урдзік В.В..

Фракція партії «Опозиційна платформа – За життя»

  • Мазуренко Д.А.

Фракція партії «За майбутнє»

  • Гатауллін І.Ф.;
  • Гуцол С.В.;
  • Кравчук О.М.;
  • Павлуник С.М.;
  • Терещук Р.В.;
  • Ярова Г.Г.

Вороновицька селищна територіальна громада

Фракція партії «Українська стратегія Гройсмана»

  • Якубовський С.О.

Фракція Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

  • Олійник С.О.

Фракція партії «Європейська солідарність»

  • Жодного депутата

Фракція партії «Слуга Народу»

  • Заболотна Н.М.;
  • Урдзік В.В..

Фракція партії «Опозиційна платформа – За життя»

  • Мазуренко Д.А.

Фракція партії «За майбутнє»

  • Гатауллін І.Ф.;
  • Гуцол С.В.;
  • Кравчук О.М.;
  • Павлуник С.М.;
  • Терещук Р.В.;
  • Ярова Г.Г.

Літинська селищна територіальна громада

Фракція партії «Українська стратегія Гройсмана»

  • Донець В.Г.

Фракція Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

  • Коник Д.В.

Фракція партії «Європейська солідарність»

  • Чернега Я.А.

Фракція партії «Слуга Народу»

  • Заболотна Н.М.;
  • Урдзік В.В..

Фракція партії «Опозиційна платформа – За життя»

  • Шевченко О.І.

Фракція партії «За майбутнє»

  • Гатауллін І.Ф.;
  • Гуцол С.В.;
  • Кравчук О.М.;
  • Павлуник С.М.;
  • Терещук Р.В.;
  • Ярова Г.Г.

Оратівська селищна територіальна громада

Фракція партії «Українська стратегія Гройсмана»

  • Шевчук О.П.

Фракція Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

  • Шевченко І.О.

Фракція партії «Європейська солідарність»

  • Жодного депутата

Фракція партії «Слуга Народу»

  • Заболотна Н.М.;
  • Урдзік В.В..

Фракція партії «Опозиційна платформа – За життя»

  • Мазуренко Д.А.

Фракція партії «За майбутнє»

  • Гатауллін І.Ф.;
  • Гуцол С.В.;
  • Кравчук О.М.;
  • Павлуник С.М.;
  • Терещук Р.В.;
  • Ярова Г.Г.

Стрижавська селищна територіальна громада

Фракція партії «Українська стратегія Гройсмана»

  • Підгорняк О.О.

Фракція Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

  • Коник Д.В.

Фракція партії «Європейська солідарність»

  • Жодного депутата

Фракція партії «Слуга Народу»

  • Заболотна Н.М.;
  • Урдзік В.В..

Фракція партії «Опозиційна платформа – За життя»

  • Мазуренко Д.А.

Фракція партії «За майбутнє»

  • Гатауллін І.Ф.;
  • Гуцол С.В.;
  • Кравчук О.М.;
  • Павлуник С.М.;
  • Терещук Р.В.;
  • Ярова Г.Г.

Сутисківська селищна територіальна громада

Фракція партії «Українська стратегія Гройсмана»

  • Прідолоба В.М.

Фракція Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

  • Олійник С.О.

Фракція партії «Європейська солідарність»

  • Жодного депутата

Фракція партії «Слуга Народу»

  • Заболотна Н.М.;
  • Урдзік В.В..

Фракція партії «Опозиційна платформа – За життя»

  • Мазуренко Д.А.

Фракція партії «За майбутнє»

  • Гатауллін І.Ф.;
  • Гуцол С.В.;
  • Кравчук О.М.;
  • Павлуник С.М.;
  • Терещук Р.В.;
  • Ярова Г.Г.

Тиврівська селищна територіальна громада

Фракція партії «Українська стратегія Гройсмана»

Мілієнко O.A.

Фракція Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

Олійник С.О.

Фракція партії «Європейська солідарність»

Жодного депутата

Фракція партії «Слуга Народу»

Заболотна Н.М.;

Урдзік В.В..

Фракція партії «Опозиційна платформа – За життя»

Шевченко О.І.

Фракція партії «За майбутнє»

Гатауллін І.Ф.;

Гуцол С.В.;

Кравчук О.М.;

Павлуник С.М.;

Терещук Р.В.;

Ярова Г.Г.

Турбівська селищна територіальна громада

Фракція партії «Українська стратегія Гройсмана»

Мілієнко O.A.

Фракція Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

Корнійчук A.B.

Фракція партії «Європейська солідарність»

Жодного депутата

Фракція партії «Слуга Народу»

Заболотна Н.М.;

Урдзік В.В..

Фракція партії «Опозиційна платформа – За життя»

Мазуренко Д.А.

Фракція партії «За майбутнє»

Гатауллін І.Ф.;

Гуцол С.В.;

Кравчук О.М.;

Павлуник С.М.;

Терещук Р.В.;

Ярова Г.Г.

Агрономічна сільська територіальна громада

Фракція партії «Українська стратегія Гройсмана»

Мілієнко O.A.

Фракція Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

Коник Д.В.

Фракція партії «Європейська солідарність»

Масленніков О.Г.

Фракція партії «Слуга Народу»

Заболотна Н.М.;

Урдзік В.В..

Фракція партії «Опозиційна платформа – За життя»

Шевченко О.І.

Фракція партії «За майбутнє»

Гатауллін І.Ф.;

Гуцол С.В.;

Кравчук О.М.;

Павлуник С.М.;

Терещук Р.В.;

Ярова Г.Г.

Лука-Мелешківська сільська територіальна громада

Фракція партії «Українська стратегія Гройсмана»

Жодного депутата

Фракція Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

Шевченко І.О.

Фракція партії «Європейська солідарність»

Жодного депутата

Фракція партії «Слуга Народу»

Заболотна Н.М.;

Урдзік В.В..

Фракція партії «Опозиційна платформа – За життя»

Шевченко О.І.

Фракція партії «За майбутнє»

Гатауллін І.Ф.;

Гуцол С.В.;

Кравчук О.М.;

Павлуник С.М.;

Терещук Р.В.;

Ярова Г.Г.

Якушинецька сільська територіальна громада

Фракція партії «Українська стратегія Гройсмана»

Підгорняк О.О.

Фракція Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

Коник Д.В.

Фракція партії «Європейська солідарність»

Масленніков О.Г.

Фракція партії «Слуга Народу»

Заболотна Н.М.;

Урдзік В.В..

Фракція партії «Опозиційна платформа – За життя»

Шевченко О.І.

Фракція партії «За майбутнє»

Гатауллін І.Ф.;

Гуцол С.В.;

Кравчук О.М.;

Павлуник С.М.;

Терещук Р.В.;

Ярова Г.Г.

Гайсинський район

Бершадська міська територіальна громада

Фракція партії «Українська стратегія Гройсмана»

Гондарук В.Я.

Кавун О.Ф.

Фракція Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

Мазур Г.Ф.

Фракція партії «Європейська солідарність»

Тесьминецький В.П.

Фракція партії «Слуга Народу»

Нарожна М.О.

Фракція партії «Опозиційна платформа – За життя»

Ткачук С.Г.

Фракція партії «За майбутнє»

Гуцол С.В.

Дяченко О.Д.

Павлуник С.М.

Ярова Г.Г.

Гайсинська міська територіальна громада

Фракція партії «Українська стратегія Гройсмана»

Побережна Т.І.

Хміль І.В.

Фракція Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

Мазур Г.Ф.

Фракція партії «Європейська солідарність»

Тесьминецький В.П.

Фракція партії «Слуга Народу»

Нарожна М.О.

Фракція партії «Опозиційна платформа – За життя»

Ткачук С.Г.

Фракція партії «За майбутнє»

Гуцол С.В.

Дяченко О.Д.

Павлуник С.М.

Ярова Г.Г.

Ладижинська міська територіальна громада

Фракція партії «Українська стратегія Гройсмана»

Хміль І. В.

Фракція Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

Мазур Г.Ф.

Фракція партії «Європейська солідарність»

Тесьминецький В.П.

Фракція партії «Слуга Народу»

Нарожна М.О.

Фракція партії «Опозиційна платформа – За життя»

Ткачук С.Г.

Фракція партії «За майбутнє»

Гуцол С.В.

Дяченко О.Д.

Павлуник С.М.

Ярова Г.Г.

Дашівська селищна територіальна громада

Фракція партії «Українська стратегія Гройсмана»

Мороз П. А.

Фракція Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

Сандул Н.М.

Фракція партії «Європейська солідарність»

Тесьминецький В.П.

Фракція партії «Слуга Народу»

Нарожна М.О.

Фракція партії «Опозиційна платформа – За життя»

Ткачук С.Г.

Фракція партії «За майбутнє»

Гуцол С.В.

Дяченко О.Д.

Павлуник С.М.

Ярова Г.Г.

Теплицька селищна територіальна громада

Фракція партії «Українська стратегія Гройсмана»

Пигуля В.М.

Фракція Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

Мазур Г.Ф.

Фракція партії «Європейська солідарність»

Гижко А.П.

Тесьминецький В.П.

Фракція партії «Слуга Народу»

Нарожна М.О.

Фракція партії «Опозиційна платформа – За життя»

Ткачук С.Г.

Фракція партії «За майбутнє»

Гуцол С.В.

Дяченко О.Д.

Павлуник С.М.

Ярова Г.Г.

Тростянецька селищна територіальна громада

Фракція партії «Українська стратегія Гройсмана»

Хміль І.В.

Фракція Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

Мазур Г.Ф.

Фракція партії «Європейська солідарність»

Тесьминецький В.П.

Фракція партії «Слуга Народу»

Нарожна М.О.

Фракція партії «Опозиційна платформа – За життя»

Ткачук С.Г.

Фракція партії «За майбутнє»

Гуцол С.В.

Дяченко О.Д.

Павлуник С.М.

Ярова Г.Г.

Чечельницька селищна територіальна громада

Фракція партії «Українська стратегія Гройсмана»

Побережна Т.І.

Фракція Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

Мазур Г.Ф.

Фракція партії «Європейська солідарність»

Тесьминецький В.П.

Фракція партії «Слуга Народу»

Нарожна М.О.

Фракція партії «Опозиційна платформа – За життя»

Ткачук С.Г.

Фракція партії «За майбутнє»

Гуцол С.В.

Дяченко О.Д.

Павлуник С.М.

Ярова Г.Г.

Джулинська сільська територіальна громада

Фракція партії «Українська стратегія Гройсмана»

Гондарук В.Я.

Кавун О.Ф.

Фракція Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

Мазур Г.Ф.

Фракція партії «Європейська солідарність»

Тесьминецький В.П.

Фракція партії «Слуга Народу»

Нарожна М.О.

Фракція партії «Опозиційна платформа – За життя»

Ткачук С.Г.

Фракція партії «За майбутнє»

Гуцол С.В.

Дяченко О.Д.

Павлуник С.М.

Ярова Г.Г.

Краснопільська сільська територіальна громада

Фракція партії «Українська стратегія Гройсмана»

Хміль І.В.

Фракція Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

Мазур Г.Ф.

Фракція партії «Європейська солідарність»

Тесьминецький В.П.

Фракція партії «Слуга Народу»

Нарожна М.О.

Фракція партії «Опозиційна платформа – За життя»

Ткачук С.Г.

Фракція партії «За майбутнє»

Гуцол С.В.

Дяченко О.Д.

Павлуник С.М.

Ярова Г.Г.

Кунківська сільська територіальна громада

Фракція партії «Українська стратегія Гройсмана»

Мороз П.А.

Фракція Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

Мазур Г.Ф.

Фракція партії «Європейська солідарність»

Тесьминецький В.П.

Фракція партії «Слуга Народу»

Нарожна М.О.

Фракція партії «Опозиційна платформа – За життя»

Ткачук С.Г.

Фракція партії «За майбутнє»

Гуцол С.В.

Дяченко О.Д.

Павлуник С.М.

Ярова Г.Г.

Ободівська сільська територіальна громада

Фракція партії «Українська стратегія Гройсмана»

Гондарук В.Я.

Фракція Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

Мазур Г.Ф.

Фракція партії «Європейська солідарність»

Тесьминецький В.П.

Фракція партії «Слуга Народу»

Нарожна М.О.

Фракція партії «Опозиційна платформа – За життя»

Ткачук С.Г.

Фракція партії «За майбутнє»

Гуцол С.В.

Дяченко О.Д.

Павлуник С.М.

Ярова Г.Г.

Ольгопільська сільська територіальна громада

Фракція партії «Українська стратегія Гройсмана»

Хміль І.В.

Фракція Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

Мазур Г.Ф.

Фракція партії «Європейська солідарність»

Тесьминецький В.П.

Фракція партії «Слуга Народу»

Нарожна М.О.

Фракція партії «Опозиційна платформа – За життя»

Ткачук С.Г.

Фракція партії «За майбутнє»

Гуцол С.В.

Дяченко О.Д.

Павлуник С.М.

Ярова Г.Г.

Райгородська сільська територіальна громада

Фракція партії «Українська стратегія Гройсмана»

Мороз П.А.

Фракція Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

Мазур Г.Ф.

Фракція партії «Європейська солідарність»

Тесьминецький В.П.

Фракція партії «Слуга Народу»

Нарожна М.О.

Фракція партії «Опозиційна платформа – За життя»

Ткачук С.Г.

Фракція партії «За майбутнє»

Гуцол С.В.

Дяченко О.Д.

Павлуник С.М.

Ярова Г.Г.

Соболівська сільська територіальна громада

Фракція партії «Українська стратегія Гройсмана»

Пигуля В.М.

Фракція Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

Мазур Г.Ф.

Фракція партії «Європейська солідарність»

Тесьминецький В.П.

Фракція партії «Слуга Народу»

Нарожна М.О.

Фракція партії «Опозиційна платформа – За життя»

Ткачук С.Г.

Фракція партії «За майбутнє»

Гуцол С.В.

Дяченко О.Д.

Павлуник С.М.

Ярова Г.Г.

Жмеринський район

Барська міська територіальна громада

Фракція партії «Українська стратегія Гройсмана»

Хом'як О.М.

Фракція Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

Щербаківська Л.М.

Фракція партії «Європейська солідарність»

Мельничук І.І.

Фракція партії «Слуга Народу»

Цимбал І.В.

Фракція партії «Опозиційна платформа – За життя»

Квітко Р.І.

Фракція партії «За майбутнє»

Гатауллін І.Ф.

Гуцол С.В.

Жмеринська міська територіальна громада

Фракція партії «Українська стратегія Гройсмана»

Легеза О.В.

Станіславенко Л.А.

Фракція Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

Щербаківська Л.М.

Фракція партії «Європейська солідарність»

Мельничук І.І.

Фракція партії «Слуга Народу»

Цимбал І.В.

Фракція партії «Опозиційна платформа – За життя»

Квітко Р.І.

Фракція партії «За майбутнє»

Гатауллін І.Ф.

Гуцол С.В.

Шаргородська міська територіальна громада

Фракція партії «Українська стратегія Гройсмана»

Соколовий В.П.

Фракція Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

Щербаківська Л.М.

Фракція партії «Європейська солідарність»

Вельган В.М.

Фракція партії «Слуга Народу»

Цимбал І.В.

Фракція партії «Опозиційна платформа – За життя»

Квітко Р.І.

Фракція партії «За майбутнє»

Гатауллін І.Ф.

Гуцол С.В.

Копайгородська селищна територіальна громада

Фракція партії «Українська стратегія Гройсмана»

Хом'як О.М.

Фракція Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

Щербаківська Л.М.

Фракція партії «Європейська солідарність»

Мельничук І.І.

Фракція партії «Слуга Народу»

Цимбал І.В.

Фракція партії «Опозиційна платформа – За життя»

Квітко Р.І.

Фракція партії «За майбутнє»

Гатауллін І.Ф.

Гуцол С.В.

Джуринська сільська територіальна громада

Фракція партії «Українська стратегія Гройсмана»

Соколовий В.П.

Фракція Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

Щербаківська Л.М.

Фракція партії «Європейська солідарність»

Вельган В.М.

Фракція партії «Слуга Народу»

Цимбал І.В.

Фракція партії «Опозиційна платформа – За життя»

Квітко Р.І.

Фракція партії «За майбутнє»

Гатауллін І.Ф.

Гуцол С.В.

Мурафська сільська територіальна громада

Фракція партії «Українська стратегія Гройсмана»

Соколовий В.П.

Фракція Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

Щербаківська Л.М.

Фракція партії «Європейська солідарність»

Вельган В.М.

Фракція партії «Слуга Народу»

Цимбал І.В.

Фракція партії «Опозиційна платформа – За життя»

Квітко Р.І.

Фракція партії «За майбутнє»

Гатауллін І.Ф.

Гуцол С.В.

Северинівська сільська територіальна громада

Фракція партії «Українська стратегія Гройсмана»

Станіславенко Л.А.

Фракція Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

Щербаківська Л.М.

Фракція партії «Європейська солідарність»

Мельничук І.І.

Фракція партії «Слуга Народу»

Цимбал І.В.

Фракція партії «Опозиційна платформа – За життя»

Квітко Р.І.

Фракція партії «За майбутнє»

Гатауллін І.Ф.

Гуцол С.В.

Станіславчицька сільська територіальна громада

Фракція партії «Українська стратегія Гройсмана»

Станіславенко Л.А.

Фракція Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

Щербаківська Л.М.

Фракція партії «Європейська солідарність»

Мельничук І.І.

Фракція партії «Слуга Народу»

Цимбал І.В.

Фракція партії «Опозиційна платформа – За життя»

Квітко Р.І.

Фракція партії «За майбутнє»

Гатауллін І.Ф.

Гуцол С.В.

Могилів-Подільський район

Могилів-Подільська міська територіальна громада

Фракція партії «Українська стратегія Гройсмана»

Кістіон В.Є.

Фракція Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

Гнатишен В.М.

Фракція партії «Європейська солідарність»

Жодного депутата

Фракція партії «Слуга Народу»

Каменщук Т.Д.

Фракція партії «Опозиційна платформа – За життя»

Рудович А.А.

Фракція партії «За майбутнє»

Гатауллін І.Ф.

Ямпільська міська територіальна громада

Фракція партії «Українська стратегія Гройсмана»

Кістіон В.Є.

Фракція Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

Гнатишен В.М.

Фракція партії «Європейська солідарність»

Жодного депутата

Фракція партії «Слуга Народу»

Каменщук Т.Д.

Фракція партії «Опозиційна платформа – За життя»

Рудович А.А.

Фракція партії «За майбутнє»

Гатауллін І.Ф.

Вендичанська селищна територіальна громада

Фракція партії «Українська стратегія Гройсмана»

Крижанівський А.І.

Поліщук А.Л.

Фракція Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

Гнатишен В.М.

Фракція партії «Європейська солідарність»

Жодного депутата

Фракція партії «Слуга Народу»

Каменщук Т.Д.

Фракція партії «Опозиційна платформа – За життя»

Рудович А.А.

Фракція партії «За майбутнє»

Гатауллін І.Ф.

Мурованокуриловецька селищна територіальна громада

Фракція партії «Українська стратегія Гройсмана»

Поліщук А.Л.

Фракція Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

Гнатишен В.М.

Фракція партії «Європейська солідарність»

Жодного депутата

Фракція партії «Слуга Народу»

Каменщук Т.Д.

Фракція партії «Опозиційна платформа – За життя»

Рудович А.А.

Фракція партії «За майбутнє»

Гатауллін І.Ф.

Чернівецька селищна територіальна громада

Фракція партії «Українська стратегія Гройсмана»

Бень В.В.

Поліщук А.Л.

Фракція Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

Гнатишен В.М.

Фракція партії «Європейська солідарність»

Жодного депутата

Фракція партії «Слуга Народу»

Каменщук Т.Д.

Фракція партії «Опозиційна платформа – За життя»

Рудович А.А.

Фракція партії «За майбутнє»

Гатауллін І.Ф.

Бабчинецька сільська територіальна громада

Фракція партії «Українська стратегія Гройсмана»