Юні волонтери на Вінниччині вторгували майже 6 тисяч гривень на потреби ЗСУ

Розділ новин: 

На Вінниччині, у містечку Калинівка діти продавали прохолоджувальні напої, панкейки, піцу, домашні вафельні трубочки зі згущеним молоком, свіжу малину, вафельний торт для того, щоб зібрати кошти для потреб Збройних сил України.

Як повідомляє Калинівська міська рада, ініціатором такої благодійної акції була Кароліна. Дівчинка не вперше робить добру справу та допомагає українським захисникам. Разом із мамою Тетяною на початку повномасштабної війни вона плела з бісеру чокери та продавала їх для потреб ЗСУ, а тепер вирішила організувати маленький ярмарок.

«Надихнула доньку подруга, яка продавала у своєму дворі випічку, щоб вторгувати кошти для українських військових. Коли я запитала чи хоче вона також зробити щось подібне, Кароліна сказала, що так. До нас долучилися ще подруги доньки - Софійка та Соломійка та їх матусі. Разом ми наготували різні смаколики й в суботу влаштували маленький ярмарок. Ми й не сподівалися, що вдасться вторгувати таку суму, адже «товару» у нас було не так й багато. Але багато калинівчан просто підходили і давали нам кошти», - розповідає мама юної волонтерки Тетяна Слободянюк.

Разом дівчаткам вдалося вторгувати та зібрати 5800 гривень. Усі кошти волонтери перерахували у фонд «Золота Гривня», за які придбають речі, котрі  потрібні нашим військовим. А дівчатка і надалі налаштовані продовжувати добру справу та допомагати українським захисникам.

Джерело: 
Вінницькі новини