«Жодна рибина не постраждала»: під Вінницею провели дитячий чемпіонат зі спортивної риболовлі

Розділ новин: 

40 кілограмів щук та окунів виловили діти з водойми під Вінницею. У ставку Цукерня, що неподалік села Якушинці, провели перший чемпіонат для наймолодших рибалок віком від 6 до 18 років. Туди, минулої суботи, з’їхалися 55 учасників з різних міст України. За умовами турніру, весь улов випустили назад у воду.

«Наскільки ми дізнавалися, подібний чемпіонат в Україні, на такому офіційному рівні, проходив вперше. Ну, як мінімум, для нашого регіону - це точно вперше. Серед учасників було й близько семи дівчат. А загалом, найбільше до нас приїхали учасники віком 11-12 років», - розповів Вінниця.info Юрій Краківський, співорганізатор чемпіонату

Розпочався чемпіонат з 9 ранку, і протривав до 15 години. Загалом учасники виловили 40 кілограмів риби.

«Найбільша виловлена рибина заважила на 2 кілограми та 800 грамів. Так, як цей чемпіонат зі спортивної риболовлі, весь улов випустили назад у воду. Можна так сказати, що жодна рибина не постраждала», - посміхається Юрій Лукашов, ще один з організаторів заходу.

Як зауважують організатори, всі учасники стали переможцями. А найкращих серед них визначали у двох категоріях: «діти» та «юніори». Напередодні ставок зарибнили трьома тоннами щуки.

Джерело: 
Вінницькі новини