Вінницькі фрі-файтери здобули 15 нагород на чемпіонаті України

Розділ новин: 

У Кременчуці проходив чемпіонат України з фрі-файту (українського різновиду змішаних єдиноборств). У цих змаганнях взяли участь близько 200 спортсменів із 14 областей України. Вінничани здобули 15 нагород.

Про це повідомили у пресслужбі Вінницької обласної федерації фрі-файту.

До збірної з Вінницької області увійшли бійці спортивних клубів «Січ», «Патріот», «SFS» (всі – Вінниця), «Оріон» (Липовець-Турбів), «Тора Каі» (Шаргород) і Парашутно-десантної школи (Погребище).

Вінницькі бійці були серед лідерів і здобули вагомі 15 нагород. Четверо вінничан стали чемпіонами. Серед чоловіків у престижній ваговій категорії понад 89 кг переможцем став досвідчений вінничанин Ігор Завера. Він є вихованцем провідного тренера нашої області Ігоря Дишливенка із клубу «Січ». Ігор Завера робив паузу у своїх виступах, а тепер тріумфально повернувся у спорт. Зокрема, в Кременчуку він виконав норматив майстра спорту України!

Також золото вибороли турбівчанин Владислав Приймак (категорія 13-15 років, вага до 63 кг), вихованець клубу «Патріот» Антон Дрозд (19-20 років, до 57 кг) і представник клубу «Січ» Дмитро Гуменюк (10-12 років, до 27 кг),

«Результати вінничан на чемпіонаті України вважаю непоганими. На змаганнях наступного року Вінниччина боротиметься за входження до загальнокомандної трійки. Ми переважно конкуруємо із Київською, Полтавською і Дніпропетровською областями, де активно культивується фрі-файт. Надалі продовжимо співпрацювати із клубами Вінниччини, які культивують змішані єдиноборства. Їхню географію постійно розширюємо. Це приносить позитивні плоди», – каже президент Вінницької обласної федерації фрі-файту Вадим Кудіяров.

Наступного року вінницькі бійці спробують якнайкраще виступити на Кубку і чемпіонаті України. Ці змагання матимуть статус відбору на чемпіонат світу у Португалії.

Джерело: 
Вінницькі новини