Вінничанка просить ліквідувати Муніципальну варту

Розділ новин: 

Вінничанка Ольга Гандурська зареєструвала петицію, в якій просить ліквідувати «Муніципальну варту» Вінницької міської ради. Авторка петиції вважає недоцільним витрачати, на її думку, великі кошти на утримання підприємства, яке дублює роботу інших структур, таких як Національна поліція. Гроші пропонує скерувати на медицину і освіту.

«У зв’язку із не обгрунтованими витратами значних коштів з місцевого бюджету на утримання КП «Муніципальна варта» Вінницької міської ради, а саме тільки за період 2020 року на їх утримання було витрачено 27 млн. 592 тис. 749 гривень, а на 2021 рік заплановано виділити понад 32 млн. гривень, припинення діяльності КП «Муніципальна варта» Вінницької міської ради шляхом ліквідації.

Вважаємо недоцільним витрачати ці кошти на утримання підприємства, яке дублює роботу інших структур, таких як Національна поліція. Ці кошти варто направити на розвиток дійсно важливих напрямків, таких, як , наприклад, медицина, зокрема, протидія поширенню короновірусу та освіта, адже саме в цих сферах катастрофічно не вистачає фінансування», – йдеться у петиції.

 

 

Щоб петицію розглянули у міській раді, треба зібрати 350 підписів.

Джерело: 
Вінницькі новини