Вінничанам розповіли, як зберегти старі номерні знаки при зміні авто і скільки це коштує

Розділ новин: 

Під час зміни транспортного засобу, вінничани можуть залишити номерний знак для подальшого закріплення за іншим авто. Зробити це можна у регіональному Сервісному центрі МВС.

Для отримання такої послуги, потрібні документи:

  • заяву;
  • документи, що посвідчує особу власника ТЗ або уповноваженої особи;
  • платіжний документ (квитанція), що засвідчує оплату послуги.

Зараз зберігання номерного знаку коштує 3 гривні за добу, але уже найближчим часом коштуватиме 9 гривень (без ПДВ).

Зміни набудуть чинності з дня публікації постанови в офіційних друкованих виданнях. А вже оплачене зберігання не буде перераховуватися у зв’язку зі зміною ціни.

«Людина змінює автомобіль, але хоче залишити номерні знаки і закріпити їх за новим автомобілем. В такому випадку вона звертається до Сервісного центру МВС, дає на зберігання і за кожну добу сплачує.

Можна зберігати до тих пір, поки не знайдеться інше авто. Такою послугою користується дуже багато людей. Випадки не поодинокі», – розповів Вінниця.info речник регіонального Сервісного центру МВС Володимир Мотичко.

У регіональному Сервісному центрі МВС у Вінницькій області повідомляють, якщо хочете віддати на зберігання номерний знак, потрібно зауважити:

  • закріпити номерні знаки можна саме в тому сервісному центрі МВС, де залишили їх на зберігання
  • номерний знак, який ви зберігаєте в сервісному центрі МВС, закріплюється лише за вашою автівкою. Передавати, дарувати та продавати
  • надати квитанцію про сплату послуги до сервісного центру МВС потрібно не пізніше закінчення терміну зберігання.

На даний час у Вінницькій області на зберіганні в Сервісних центрах МВС знаходиться 1588 номерних знаків. Більшість з них у Вінниці – 1370.

Джерело: 
Вінницькі новини