В останню п’ятницю січня депутатів Вінницької облради скликають на сесію. На розгляд виносять 10 питань

Розділ новин: 

У Вінницькій обласній раді 28 січня відбудеться перша сесія у новому 2022 році. Відповідне розпорядження підписав голова обласної ради Вячеслав Соколовий. На порядок денний винесуть 10 питань.

Перелік питань на чергову 16 сесію обласної Ради 8 скликання

1. Про внесення змін та доповнень до обласної Програми «Підтримка та розвиток галузі охорони здоров’я Вінниччини» на 2021-2025 роки, затвердженої рішенням 6 сесії обласної Ради 8 скликання від 26 лютого 2021 року № 95.

2. Про доповнення Комплексної регіональної програми пільгового довготермінового кредитування громадян, які потребують поліпшення житлових умов у Вінницькій області на 2018-2022 роки, затвердженої рішенням 24 сесії обласної Ради 7 скликання від 28 вересня 2017 року № 465.

3. Про нагородження Почесною відзнакою «За заслуги перед Вінниччиною».

4. Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка.

5. Про рішення обласної Ради 8 скликання та розпорядження голови обласної Ради.

6. Про передачу – приймання майна.

7. Про передачу майна комунального некомерційного підприємства «Вінницький обласний клінічний високоспеціалізований ендокринологічний центр Вінницької обласної Ради».

8. Про надання згоди на проведення будівельних робіт та укладання договору про встановлення права користування земельними ділянками для забудови (суперфіцію).

9. Про надання дозволу комунальному некомерційному підприємству «Вінницький обласний спеціалізований клінічний диспансер радіаційного захисту населення Вінницької обласної Ради» на списання майна.

10. Про надання дозволу комунальному некомерційному підприємству «Територіальне медичне об’єднання «Вінницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Вінницької обласної Ради» на списання майна.

Джерело: 
Вінницькі новини