В Могилеві-Подільському завершують створення центру кардіохірургії, сформували бригаду хірургів

Розділ новин: 

За ініціативою голови Вінницької облдержадміністрації Сергія Борзова завершується створення реперфузійного центру кардіохірургії на базі Могилів-Подільської ОЛІЛ. Протягом поточного місяця буде введено в експлуатацію ангіограф, аналогічний тому, що працює на базі ВОКЛ ім. Пирогова, який не могли запустити з 2018 року. З метою організації лікувального процесу в даному центрі, за пропозицією Сергія Борзова, були закріплені куратори - профільні фахівці: судинні хірурги та кардіо-хірурги обласної лікарні ім. Пирогова.

Про це повідомляє департамент охорони здоров’я Вінницької облдержадміністрації.

За підтримки місцевої влади закуплено додаткове медичне обладнання для реперфузійного Центру, дооснащено меблями, м’яким інвентарем.

В центрі сформована власна кардіохірургічна бригада. Лікар-кардіохірург пройшов навчання в Національному інституті серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова.

Запуск нового ангіографа дозволить надавати невідкладну допомогу пацієнтам південного регіону з гострим інфарктом міокарда та рятувати життя. Пацієнти південного регіону очікують відкриття центру. Адже тепер допомогу можна буде отримати в багатопрофільній клініці поруч із домом, а не їхати в обласний центр втрачаючи дорогоцінний час.

Нагадаємо, в березні у Могилів-Подільській окружній лікарні інтенсивного лікування встановили ангіографічну систему.

Джерело: 
Вінницькі новини