В мерії дали відповідь на петицію щодо розширення тротуару у новому мікрорайоні Вінниці

Розділ новин: 

Вінничани зібрали підписи під петицією до міської ради в якій просили розширити тротуар по вулиці Андрія Шептицького від Сабарівського шосе вулиці Миколаївська, 2. Зазначали в зверненні, що мікрорайон збільшується, людей багато, а тротуаром може пройти лише дві людини. Також просили на цій же ділянці облаштувати водовідведення з проїжджої частини.

8 квітня в мерії дали відповідь на петицію.

Департамент комунального господарства та благоустрою повідомив, що ширина тротуару в межах норми, а облаштування мереж зливової каналізації вул. А. Шептицького, не передбачено. Разом з тим зазначають, що питання комплексної реконструкції ділянки вулиці може бути розглянуто в наступні роки, якщо на це будуть гроші.

«Повідомляю, що відведення атмосферних опадів на вищевказаній ділянці відбувається поверхневим шляхом відповідно до рельєфу в існуючу мережу зливової каналізації на розі вул. Пирогова та Сабарівського шосе. Облаштування мереж зливової каналізації вул. А. Шептицького, не передбачено.

Також повідомляю, що відповідно ДБН В.2.3-5:2018 «Вулиці та дороги населених пунктів», ширина тротуарного покриття вул. А. Шептицького перебуває в межах допустимих норм.

Порушені у Вашій петиції питання, доцільно розглянути комплексно, а саме провести роботи з реконструкції вул. А. Шептицького. Для можливості виконання даних робіт необхідне попереднє проектування та відповідне фінансуванні із міського бюджету. Планом робіт на 2021р, кошти на виконання вказаних робіт не передбачені.

Враховуючи вищевикладене, дане питання буде розглядатись протягом наступних років, при наявності коштів в міському бюджеті на дані цілі», - зазначено у відповіді.

Джерело: 
Вінницькі новини