В четвер Україна буде чи не найхолоднішою у Європі. Якою погода буде у Вінниці

Розділ новин: 

На Вінниччині значно знизилась температура повітря. До кінця тижня на вінничан чекає дощ, а також вночі можливі заморозки.

Такі дані опублікував Укргідрометцентр.

За словами синоптикині Наталки Діденко в четвер Україна буде найхолоднішою країною у Європі. Також найближчої ночі, при проясненнях, можливі заморозки.

«Вітер завтра переважатиме північно-західного напрямку, в західних областях може бути рвучким. Між іншим, у п'ятницю вітер посилиться в усій Україні і досягатиме штормових поривів! Уважно!

Дощі, переважно незначні. На радість грибникам та іншим шастаючим по лісах громадянах, опади припиняться, але приємна вогкість з ранковими туманами залишиться.

Не варто нехтувати навіть шапками та рукавичками, знадобляться, особливо в спальних районах. Проте вихідними днями синоптична ситуація, озирнувшись, типу «хто я? де я?», схаменеться – підвищить градуси та почне вимітати дощ. І навіть пустить на метеосцену сонце)», – йдеться в дописі Наталки Діденко.

22 вересня у Вінниці хмарна погода буде триматися до самого вечора. Можливий дощ. Вдень до +10 градусів тепла. Вночі дощитиме. Температура повітря до +5.

23 вересня у Вінниці протягом усього дня погода буде похмурою. Вранці очікується дрібний дощ. Температура повітря вдень до +10. Вночі дощ і +5.

24 вересня на вінничан теж чекає дощова погода. Однак надворі ставатиме тепліше. Температура повітря вдень до +13. Вночі дощ і +5.

Джерело: 
Вінницькі новини