У Вінниці за минулий місяць оштрафували чотирьох паліїв листя

Розділ новин: 

У березні 2021 року під час рейдових перевірок інспекторами Державної екологічної інспекції у Вінницькій області виявлено 4 випадки спалювання твердих побутових відходів у населених пунктах області. Особам було виписано штраф на суму 2040 грн.

Про це повідомляється на сайті Державної екологічної інспекції у Вінницькій області.

«Коли спалюються побутові відходи в навколишнє середовище викидаються речовини, що виділяються в процесі горіння та є шкідливими для органів дихання. У продуктах горіння містяться дуже небезпечні речовини – оксиди азоту, сірка, феноли, токсичні вуглеводи, канцерогенні діоксини, які можуть впливати на спадковість, не кажучи про сполуки свинцю, ртуті та інших важких металів. Відомі випадки отруєння шкідливими речовинами, що виділяються при спалюванні пластикового сміття. Серед них дуже сильна отрута, створена людиною – діоксин, який може накопичуватись в організмі людини, постійно отруюючи та вбиваючи організм», - вказується на сайті.

За спалювання твердих побутових відходів у населених пунктах області у березні було притягнуло до відповідальності 4 особи. Вінничан було притягнено до адміністративної відповідальності згідно ст. 82 КУпАП на загальну суму 2040 грн.

Джерело: 
Вінницькі новини