У Вінниці відбувся другий Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Хіт-Фонтан»

Розділ новин: 

У Вінниці вже другий рік поспіль проходить Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Хіт-Фонтан». Організовує його Віра Майборода – керівниця зразкової майстерні естрадного мистецтва «Зоряна мрія». Фестиваль проходить за підтримки Вінницького Міського Палацу Мистецтв.

Про це повідомляє пресс – служба Вінницької міської ради.

Талановиті українці та іноземці виборювали Гран-Прі, авторські дипломи та кубки, демонструючи усім свої таланти, харизму та вміння.

Конкурс відбувався у різних жанрах: вокальному, хореографічному, інструментальному, розмовному.

Оцінювало учасників професійне та зіркове журі, до складу якого входили: режисерка, сценаристка, керівниця театральної студії «Реприз» Алла Когут, учасник Голосу країни 11, багаторазовий переможець багатьох всеукраїнських і міжнародних конкурсів Владислав Хохлан. Денис Кулик, завідувач Цикловою комісією хореографічного відділення Вінницького фахового коледжу мистецтв ім. М. Леонтовича та викладачка по класу фортепіано, завідувачка підготовчого відділення, концертмейстер Вінницької дитячої школи мистецтв Вероніка Плотко.

Окрім основних призових місць були Гран-Прі та Гран-Прі Глядацьких симпатій.

А ще Супер-Гран-Прі від організаторки фестивалю-конкурсу Віри Майбороди.

Переможцям надіслали дипломи у цифровому форматі, а вінничани мали змогу отримати їх особисто. Нагородження відбулося у центрі міста – біля Вежі.

Так, Супер-гран-Прі здобула юна піаністка, учениця Вінницької дитячої музичної школи №1 Емілія Розенфельд-Корсун

Володаркою Гран-Прі глядацьких симпатій, яка набрала найбільшу кількість вподобайок стала восьмирічна Єва Шаповалова. Дівчинка займається у студії естрадного вокалу «Співаниця».

Також Гран-Прі конкурсу отримали: у жанрі естрадний вокал (соло) у категорії дорослі - Юрій Свічкар; у жанрі естрадний вокал - Каріна Крижанівська, яка займається у Вінницькій школі мистецтв. А ще Олександра Костюк із театральної студії «Реприз, Валерія Ткачук, вихованка зразкової майстерні естрадного мистецтва «Зоряна мрія».

«Україна може пишатися своїми талантами і це наш внесок у її Перемогу. Ми обов’язково організуємо III фестиваль-конкурс «Хіт-Фонтан», - каже засновниця фестивалю-конкурсу Віра Майборода.

А директор Міського Палацу Мистецтв Євген Майданик додав: «Віримо, що вже наступного року фестиваль буде Міжнародним та у форматі офлайн».

 

Джерело: 
Вінницькі новини