У Вінниці весною розпочнуть виготовляти нову партію тролейбусів VinLine

Розділ новин: 

У місті продовжать виготовлення нових тролейбусів VinLine з автономним ходом, що дозволить покращити транспортне сполучення віддалених мікрорайонів шляхом продовження тролейбусних маршрутів.

Дане рішення схвалили депутати міської ради на черговій сесії. Про це повідомляється на сайті ВМР. 26 березня було схвалено рішення про залучення кредитних ресурсів у розмірі 35 млн грн на виготовлення 5 тролейбусів VinLine, які збираються на базі КП «Вінницька транспортна компанія» і коштують значно дешевше, ніж пропозиції на первинному ринку електротранспорту.

«Такі тролейбуси мають низку переваг: вони безшумні, більш комфортні та безпечні для пасажирів, зручні для маломобільних груп населення, економлять до 40% електроенергії у порівнянні зі старішим моделями», - зазначають на сайті ВМР.

До слова, перші чотири вінницькі тролейбуси транспортники зробили у 2019 році. У 2020-ому році працівники компанії зібрали два тролейбуси VinLine, які мають можливість 20 км рухатись на автономному ході без контакту з мережею. Наразі команда фахівців Вінницької транспортної кампанії готується до старту робіт з виготовлення тролейбусів з автономним ходом, які планується зібрати до кінця цього року на базі тролейбусного депо.

Джерело: 
Вінницькі новини