У Вінниці створюють новий фестиваль сучасного мистецтва AIR Fest Vinnytsia

Розділ новин: 

У Вінниці на заміну фестивалю Air ГогольFest створюють власний – AIR Fest Vinnytsia. Це буде локальний фестиваль сучасного мистецтва, на який приїжджатимуть українські митці.

Про це повідомили організатори фестивалю.

Нагадаємо, що фестиваль Air ГогольFest, який відбувався у Вінниці в 2018 та 2019 роках на території заводу «Кристал», був частиною концепції Gogol Fest Inoculation. Проводили його у приміщенні колишнього заводу «Кристал». У 2019 році фестиваль відвідали 13 тисяч людей. Зокрема, до дитячої програми долучилися майже 500 маленьких глядачів.

«Це історія про створення локальних мультидисциплінарних фестивалів сучасного мистецтва разом з місцевими командами в різних містах – Вінниці, Маріуполі, Дніпрі, Херсоні тощо. Минулого, 2020 року, фестиваль у Вінниці не відбувався через карантинні обмеження.

У 2021 році фестиваль виходить на новий левел. Ми виросли, набули повні груди та мозолі досвіду. Тому органічно та плавно AIR GOGOL FEST трансформується у самостійний локальний мультидисциплінарний фестиваль сучасного мистецтва – AIR Fest Vinnytsia. Так-так, у Вінниці відтепер буде власний постійний фестиваль!», – йдеться у повідомленні.

До Вінниці приїдуть українські митці, що працюють у 5 напрямках: театральному, музичному, візуальному, літературному, перформативному.

З нового – на фестивалі з'являться проекти медіа-арту, відбудуться дискусійні платформи.

Фестиваль проведуть з 29 по 31 жовтня і приміщенні кінотеатру «Росія».

Джерело: 
Вінницькі новини