У Вінниці реалізували три проєкти-переможці конкурсу «Бюджет громадських ініціатив»

Розділ новин: 

На минулому тижні завершили роботи по облаштуванню скверу на вулиці Ватутіна біля автостанції «Східна». Тут зробили пішохідні доріжки, освітлення, встановили лавки та урни. Також днями закінчили створення ще одного скверу у Тяжилові – біля будинку №137 на вул. Ватутіна. А на вулиці Волошковій, що в районі Олійножирового комбінату, біля дитячих гірок встановили наземний батут. Ці три проєкти були реалізовані у рамках конкурсу «Бюджет громадських ініціатив».

У Вінниці продовжують реалізовувати проєкти, які в минулому році перемогли у конкурсі «Бюджет громадських ініціатив». Він стартував у Вінниці шість років тому за ініціативи міського голови Сергія Моргунова. За цей час в місті реалізовано багато цікавих та креативних ідей вінничан, за які голосували містяни.

Як розповів в.о. директора департаменту комунального господарства та благоустрою Юрій Семенюк, у цьому році вже завершили реалізацію проєкту по облаштуванню наземного батуту поблизу дитячих гірок на вулиці Волошковій. Цей проект торік отримав 1440 голосів підтримки вінничан.

Останнім часом територія біля озера на вулиці Волошковій активно змінюється і стає комфортним місцем для відпочинку. Тут облаштували дитячий майданчик, сцену з амфітеатром, укріпили схил та покрили його штучною травою, поставили лавочки. А оскільки на цій території збирається багато дітей, вирішили встановити ще і батут.

«Також у цьому році ми вже реалізували ще два проєкти-переможці конкурсу «Бюджет громадських ініціатив». Один з них має назву «Затишний сквер у Тяжилові». Його облаштували на вулиці Ватутіна поблизу автостанції «Східна». У сквері зробили пішохідну доріжку, встановили бордюри. Для підвищення безпеки провели освітлення. Поставили урни для сміття та лавки», – каже Юрій Семенюк.

А також створили міні-сквер «Перлину», що біля будинку №137 на вул. Ватутіна. На цій локації також облаштували пішохідні доріжки, зробили освітлення та встановили урни.

Нагадаємо, що на реалізацію проектів-переможців БГІ у цьому році з міського бюджету було виділено 8 млн грн. А вже на втілення ідей вінничан у 2022 році – 10 млн грн: 8 млн грн – розподіляться між міськими проєктами, 2 млн грн – між старостинськими округами.

Джерело: 
Вінницькі новини