У Вінниці протягом року планують реконструювати 6 кілометрів тепломереж

Розділ новин: 

Опалювальний сезон у Вінниці закінчується 7 квітня. Уже на декількох адресах почали ремонт теплових мереж. А після повного завершення опалювального сезону в місті почнуть перевіряти котельні, центральні теплові пункти, індивідуальні теплові пункти і тепломережі.

Про це йдеться на сайті Вінницької міської ради.

Заразу Вінниці проводяться роботи з реконструкції на декількох ділянка. Виконуються роботи по заміні тепломережі по вул. Чорновола: на перехресті вул. Магістратська,82 та вул. І. Богуна, 1. Реконструюють ділянку по вул. Писарєва. Також проводиться заміна тепломережі загальною між вул. Хмельницьке шосе, просп. Космонавтів та вул. 600-річчя. Розпочаті планові ремонтні роботи й на мережі по вул. Гоголя, де буде замінено 300 метрів трубопроводу.

Під час проведення ремонтних робіт на тепломережах всі зношені трубопроводи будуть замінені на нові з попередньо ізольованим пінополіуретаном з низькою теплопровідністю. Використання саме таких труб дозволить мінімізувати тепловтрати при транспортуванні теплової енергії.

«Опалювальний сезон 2020-2021 рр. буде завершено з 7 квітня. Однак, працівники КП «Вінницяміськтеплоенерго» уже розпочали ремонтні роботи і готуються до наступного. В міжопалювальний період, а саме з квітня по вересень, наші працівники мають реконструювати 5,734 км теплових мереж», – розповіла фахівець по роботі з пресою Алла Пахомова.

 

Джерело: 
Вінницькі новини