У Вінниці купили авто для фронту на кошти, зібрані на благодійному заході

Розділ новин: 

Нещодавно у Вінниці відбувся благодійний концерт-лотерея. Під час якого розіграли оригінальні подарунки від відомих українців. Гроші збирали на автомобілі для військових ЗСУ. Загалом вдалось продати 1002 квитки та зібрати 200 400 гривень. На ці гроші купили автомобіль.

Про це повідомили у Вінницькій міській раді.

Директор Міського Палацу мистецтв Євген Майданик розповів, що купівлею авто почали займатись ще перед початком аукціону, щоб встигнути передати нашим захисникам, які відчували величезну потребу у транспортному засобі. Придбаний Mercedes оснастили, пофарбували та минулими вихідними передали військовим.

«В автівці прибрали сидіння, поставили лавку для того, щоб можна було перевозити поранених, і перефарбували кузов. Окрім того, машину повністю завантажили гуманітарною допомогою – в основному продуктами харчування тривалого зберігання», – розповів Євген Майданик.

Він додав, що на цьому організатори не зупиняються і наразі триває збір коштів на ще одну автівку.

«Продовжуємо збирати кошти. Для цього проводимо різноманітні заходи: зокрема, батли, інтелектуальні турніри. Також у планах проведення Фестивалю польової кухні пам'яті Тараса Сича, – поділився Євген Майданик. – Не так багато залишилось зібрати. Наразі проблематичніше відшукати і викупити автомобіль, аніж знайти на нього кошти».

Нагадаємо, 15 червня Вінниця.info повідомляла, відбувся благодійний концерт-лотерея, де розігрували подарунки від відомих українців. Вдалося зібрати більше 200 тисяч гривень. На ці кошти придбали авто для військових ЗСУ.

Джерело: 
Вінницькі новини