У Вінниці до тепла підключили майже 1200 будинків

Розділ новин: 

Станом на ранок 18 жовтня, у Вінниці підключили до тепла 1199 будинків. Залишилося подати централізоване опалення у ще 25 будинків.

Про це повідомляють у «Вінницяміськтеплоенерго».

«Першочергово теплоносій подається на будинки, співвласники яких написали гарантійний лист щодо взяття на себе відповідальності за підготовку до опалювального періоду не в повному обсязі.

Наголошуємо, що подача теплоносія на будинки відбувається поступово. Станом на 09:00 18 жовтня теплоносій подано майже на всі будинки (ще залишилось податипослугу з централізованого опалення на 25 будинків мешканців)», – йдеться у повідомленні.

З 8 жовтня КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» розпочало подачу теплоносія до закладів соціальної сфери відповідно до письмових заявок керівників. Наразі послугою з централізованого опалення вже забезпечено 61 заклад соціальної сфери зі 107.

Якщо люди помітили аварії на теплотрасах, пориви систем централізованого опалення чи гарячого водопостачання, просять негайно повідомляти в диспетчерську КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго», яка працює цілодобово, за номером за тел.: (0432) 43-34-95.

Джерело: 
Вінницькі новини