У Вінниці для дітей-переселенців провели кіновечір

Розділ новин: 

Днями працівники центру підліткових клубів VinSmart завітали до переселенців, які проживають у гуртожитку одного з університетів міста та влаштували перегляд мультфільму. Кіновечір організували, аби трішки відволікти дітей від реалій війни і зайняти їх чимось цікавим та розважальним.

Про це повідомили у Вінницькій міській раді.

До перегляду мультфільму під назвою «Кіт під прикриттям» приєднались понад 20 діток. Малеча змогла поринути в атмосферу імітованого кінозалу та відпочити. Цікавий мультфільм захопив своїм непередбачуваним сюжетом і прикував усю увагу глядачів.

«Мені сподобався мультик і те, що ми його дивились разом із моїми новими друзями. З нетерпінням чекатиму на наступний кіновечір», - каже десятирічний Єгор із Харкова.

«Це перший таких захід, який ми організовуємо для ВПО, але впевнений, що не останній. Задля посмішок малечі хочеться робити все можливе, аби вони забули через які обставини зараз перебувають тут», - розповідає директор КЗ «Центр підліткових клубів за місцем проживання» Дмитро Мира.

Нагадаємо, що для маленьких вінничан Центри відновили роботу у живому форматі, й також продовжують займатись онлайн. У разі повітряної тривоги діти, разом з педагогом, перебуватимуть в укриттях, а по її завершенні заняття продовжаться.

Джерело: 
Вінницькі новини