У Могилів-Подільському районі орендарка не хотіла повертати озеро

Розділ новин: 

У Могилів-Подільському районі місцева мешканка спробувала «привласнити» озеро. Після того, як сплив п’ятирічний термін договору про винаймання, повертати водойму орендодавцю вона не планувала. Тепер за це її притягнуто до адміністративної відповідальності.

Про це 21 липня Державна екологічна інспекція у Вінницькій області

«Встановлено, що жителька міста Могилів-Подільський використовувала земельну ділянку водного фонду площею 3,9088 га за межами села Бандишівка Могилів – Подільського району. Для риборозведення з порушенням строків повернення земельної ділянки під водним об’єктом. Інспекторами сектору державного екологічного нагляду (контролю) земельних ресурсів розглянуто лист Могилів - Подільської окружної прокуратури щодо законності використання земельної ділянки під водним об’єктом. Договір оренди землі, який був укладений терміном на 5 років закінчився та земельна ділянка водного фонду не була повернута орендодавцеві на умовах, визначених договором», - йдеться у повідомлені.

За результатами виявленого порушення, громадянку притягнуто до адміністративної відповідальності та роз’яснено вимоги природоохоронного законодавства України.

Джерело: 
Вінницькі новини