Патріоти звинуватили Зеленського у змові з Коломойським та закликали відслідковувати його переміщення приватними літаками

Розділ новин: 

Патріотичні козацькі організації розповсюдили лист із закликом відслідковувати та записувати на відео переміщення президента Зеленського на приватних літаках. На їхню думку, український народ має негайно стати на захист країни від Володимира Зеленського та Ігоря Коломойського, змова яких призвела Україну до голоду та енергетичного колапсу. Нижче наводимо повний текст листа:

Лист до всіх справжніх патріотів України!
Дорогі нащадки величних козаків, нашої неньки України!

Годі її плюндрувати і гвалтувати! Робітники усіх цивільних і військових аеропортів, негайно фіксуйте приліт будь яких літаків, особливо приватних літаків, які олігархи називають джетами, бо найманець Коломойского може перервати свою багатомільйонну подорож на Сейшельські острови серед теплого океану і знову, вкотре вас обдурити, зробити з вас баранів, скотину!

Щоб зелене лайно не змогло знову знущатися над українцями, виведемо цього брехуна на чисту воду!!!

Ми самі повинні керувати нашою країною, обрати старшину і поганою мітлою вигнати їх із знекровленої нашої багатостраждальної батьківщини, де вже діти голодують, а старі помирають від холоду в хатах без газу, електрики і дров....

Небайдужі брати і сестри! Негайно починайте потаємно знімати на фото і відео прильоти будь яких літаків, особливо приватних, які олігархи називають джетами. Проявіть патріотизм і захистіть країну від олігархів Коломойського і Зеленського.

Наголошуємо, записуйте відео таємно, бо ризикуєте життям за свободу України. Але ви - майбутні герої! Слава Вам!

Козацька старшина

Джерело: 
Вінницькі новини