Найемоційніша зустріч. Військовий у Вінниці зустрів дружину з новонародженою донечкою

Розділ новин: 

Їх познайомила війна. У 2018 році він, захисник України, приїхав до друзів у Вінницю на відпочинок. Вона – журналістка, яка завжди займалась волонтерством і допомагала всім. Аріна і Олег одружились через рік. Вона чекала його з війни. Потім в Олега було два роки цивільного життя. Жили, працювали, мріяли про малюка. Наприкінці минулого року Аріна повідомила Олегу, що мрія здійсниться через 9 місяців. Він плекав свою дружину, оберігав.

24-го лютого рашисти принесли в Україну війну. Він зі зброєю в руках знову пішов захищати свою країну, свою родину і майбутню дитину. Вона знову чекала. Чекала коханого і чекала на донечку. Молилась за всіх і чекала.

Їх Катруся народилась вранці 14 липня. В перший день свого народження, у перші години життя, крихітка з мамою змушена була «подорожувати»… до укриття. Повітряна тривога. Бомбосховище. Потім стало відомо, що рашисти завдали ракетних ударів по Вінниці...

Олег зміг приїхати на день щоб побачитись з дружиною і взяти на руки донечку.

Їх перша зустріч - найемоційніші хвилини. Крихітка в сильних руках мужнього тата-воїна і жінка, яка так довго чекала цієї миті. Бути разом, всім трьом.

Життя триває. Нам треба боротись. Вірити в перемогу. Нам є заради кого жити.

 

 

Джерело: 
Вінницькі новини