На Вінниччині проводять рейди по дотриманню масочного режиму

Розділ новин: 

З 21 вересня у Вінницькі області почали проводити рейдові перевірки по дотриманню масочного режиму. Представники «Вінницького обласного центр контролю та профілактики хвороб МОЗ», ГУ «Держпродспоживслужби», «Вінницького обласного центру громадського здоров’я» разом з представниками поліції роз’яснюють вінничанам про необхідність дотримання вимоги використання захисних масок в громадських місцях та громадському транспорті.

Про це повідомляє Вінницький обласний центр громадського здоров’я.

Практично всі експерти та вчені стверджують, що носіння масок зменшує ризик передачі коронавіруса. На жаль, не всі вінничани це роблять у громадських місцях та транспорті.

Носити маски всіх без винятку - навіть якщо ви і не хворієте - закликають ВООЗ та інші медичні організації.

«На чому ґрунтується твердження ВООЗ та інших медичних установ про дієвість масок в боротьбі з COVID-19? Переважно - на лабораторних дослідженнях, де вивчають поширення частинок, що переносять вірус. Крім того, про дієвість масок в стримуванні епідемій говорили і раніше: є відповідні дослідження про боротьбу з «іспанкою» на початку ХХ століття і іншими видами грипу.

Вже після початку пандемії почали з'являтися дослідження на основі сучасних статистичних даних. Висновок був один і той же: коли людей зобов'язували носити маски, захворюваність COVID-19 починала падати», - зазначено в повідомленні.

Також фахівці нагадують, що вакцинація від COVID-19 залишається найбільш дієвим способом захисту від хвороби.

«Але для продовження боротьби з коронавірусом, недостатньо тільки вакцинуватися, необхідно також носити маски, дотримуватися соціальної дистанції та інших протиепідемічних заходів», - повідомляє центр громадського здоров’я.

Джерело: 
Вінницькі новини