На Вінниччині провели регіональний етап змагань «Ігри Ветеранів»

інницька команда ветеранів з волейболу сидячи - переможці регіонального етапу «Ігор Ветеранів». У регіональному етапі взяли участь понад 100 учасників з 8 областей України. Змагання проходили на Вінниччині, за участі міністерки у справах ветеранів Наталії Калмикової.
Про це повідомила перша заступниця начальника Вінницької ОВА Наталя Заболотна.
«У нашій області загалом сформовано 5 волейбольних команд.
Три з них вже активно долучаються до різноманітних ветеранських змагань.
Ще дві - проходять тренування в громадах.
На «Іграх ветеранів» Вінниччину представили «МХП-ТИТАНИ».
У фінальній грі з командою з Кривого Рогу, вони здобули перемогу з рахунком 2:1. На шляху до фіналу здолали команди з Луцька, Чернігова та команду «Нестримні», до якої входили представники різних областей», - зазначила Наталя Заболотна.
Результати змагань:
- 1 місце - «МХП-ТИТАНИ» м. Вінниця;
- 2 місце - «Нескорені» м. Кривий Ріг;
- 3 місце - «Сталеві лицарі» м. Луцьк.
Змагання відбулися в межах проєкту Міністерства у справах ветеранів України «Розвиток спорту для ветеранів» і реалізації Національної стратегії зі створення безбарʼєрного простору в Україні, розробленої за ініціативи Першої леді Олени Зеленської.
«Дякую ветеранам і ветеранам за стійкість і безцінний внесок у захист свободи й суверенітету України», - написала посадовиця.






