На Вінниччині підозрюють у хабарництві керівника районного підрозділу ДСНС

Розділ новин: 

За процесуального керівництва Вінницької обласної прокуратури спільно з четвертим слідчим відділом Територіального управління Державного бюро розслідувань та Департаментом стратегічних розслідувань Національної поліції України повідомлено про підозру начальнику одного з районних управлінь Головного управління ДСНС України у Вінницькій області.

Про це повідомляє пресслужба Вінницької обласної прокуратури.

Чоловіка підозрюють у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України (одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище неправомірної вигоди, за вчинення чи невчинення такою службовою особою в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища).

Установлено, що у червні цього року керівник районного управління ДСНС вимагав від приватного підприємця неправомірну вигоду за неперешкоджання його діяльності, пов’язаної з реалізацією дизельного пального без дозвільних документів на території населених пунктів Вінниччини.

Переслідуючи злочинний умисел, службовець вказав підприємцю суму щомісячної плати за свої «послуги» – 1500 гривень з кожного об’єкта реалізації пального.

Згодом, у липні, підприємець передав посадовцю 5500 гривень за невтручання останнього у бізнес та невжиття заходів щодо притягнення до відповідальності. На початку вересня керівнику бізнесменом було передано ще 7500 гривень.

Під час останньої передачі грошових коштів службовець був затриманий правоохоронними органами.

Наразі прокуратурою до суду подано клопотання про взяття підозрюваного під варту та відсторонення його від займаної посади на час досудового розслідування. У кримінальному провадженні проводяться необхідні слідчі та процесуальні дії, вживаються заходи для встановлення всіх обставин події.

Джерело: 
Вінницькі новини