На Вінниччині команда юних натуралістів здобула перемогу у програмі креативності

Розділ новин: 

Освітня програма «Destination Imagination» спрямована на підготовку учнів до професійних викликів ХХІ століття. Щорічно участь у конкурсі беруть понад 150 тисяч українців. Цьогоріч першість виборола команда з Вінницької області «VIN FUN TEAM».

Про це повідомляється на сайті обласної державної адміністрації.

Destination Imagination – найбільша у світі освітня програма з креативності, започаткована в США. Програма спрямована на підготовку учнів до професійних викликів ХХІ століття, виховання майбутнього покоління інноваторів та лідерів. Вона охоплює понад 30 країн на 6 континентах, понад 150 тисяч учасників щорічно, 38 тисяч волонтерів з усього світу і 1,5 мільйона випускників.

Вінниччину представили вихованці обласної станції юних натуралістів команда «VIN FUN TEAM».

Учасники представили креативні шляхи вирішення викликів (проєктів), створили відео, в якому продемонстрували власне бачення розв’язання поставлених проблем. Оцінювала олімпіадні завдання команда професійних експертів з різних країн світу.

Змагання проходили в три етапи: миттєвий виклик, імпровізаційний виклик і конкурс близнюків. Якщо на перших двох етапах гуртківці вчилися співпрацювати всередині команди, то третій - передбачав налагодження конструктивної співпраці з командою опонентів.

За обмежений час гравці, використовуючи обов’язкові елементи, які, на перший погляд, не поєднуються між собою, мали створити логічно побудовану історію.

 

Джерело: 
Вінницькі новини