На Вінниччині чоловік заплатить 20 тисяч штрафу за опір працівникам поліції

Розділ новин: 

Прокурором Гайсинської окружної прокуратури в суді доведено винуватість 48-річного жителя Гайсинського району у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 342 КК України (опір працівникові правоохоронного органу під час виконання ним службових обов’язків).

Про це повідомляє пресслужба Вінницької обласної прокуратури.

Установлено, що в лютому 2021 року, керуючи легковим автомобілем в стані алкогольного сп’яніння, чоловік порушив правила дорожнього руху.

На вимогу патрульних поліцейських про зупинку порушник не відреагував, а навпаки – почав тікати від них на автомобілі вулицями населеного пункту. Водій збільшував швидкість, порушував правила дорожнього руху, створював аварійні ситуації.

Коли ж поліцейські зрештою зупинили втікача, він почав чинити їм опір: штовхався, нецензурно лаявся, хапав правоохоронців за формений одяг та службові жетони, намагався завдати їм ударів та пошкодити відеореєстратор.

Протиправні дії чоловіка були зафіксовані та за цим фактом відкрито кримінальне провадження.

У суді обвинувачений повною мірою визнав свою вину та розкаявся. Суд своїм рішенням визнав зазначену особу винуватою та присудив штраф у розмірі 20400 грн, які стягуються на користь держави.

Джерело: 
Вінницькі новини