На благодійний аукціон виставляють дорожній знак «Нах*й, знов нах*й, до росії нах*й» - Укравтодор

Розділ новин: 

2 червня Укравтодор проведуть перший благодійний онлайн-аукціон на Prozorro.Продажі. Представляють лот дорожній знак – із Сумської області, на якому є сліди від куль. Це легендарний дорожній знак, який був створений на третій день війни – «Нах*й, знов нах*й, до росії нах*й». Це покажчик напрямів для окупантів, котрі, як відомо, можуть рухатися лише вслід за російським воєнним кораблем.

«Стартова ціна за лот 50 тисяч гривень або $1,5 тисячі. Новий власник знаку зможе встановити його в межах свого домогосподарства або в іншому місці (окрім доріг загального користування)», - зауважили в Укравтодорі.

Аукціон відбувається онлайн, тому участь можна взяти з будь-якої точки світу. Для цього потрібно зареєструватися до 18:00 1 червня за посиланням ТУТ. Усі зареєстровані учасники отримають посилання на участь в аукціоні у день його проведення.

Для тих, хто пропустив, нагадаємо історію виникнення такого дороговказу. Щойно російські війська почали широкомасштабний наступ, стало зрозуміло, що навігація у них застаріла, карти якихось 80-х років. Укравтодор дав вказівку в областях демонтовувати чи замальовувати знаки із назвами населених пунктів. Діяти було потрібно швидко, і 26 лютого ми звернулися по допомогу до всіх українців, щоб вони робили демонтаж у своїх населених пунктах. А на противагу створили універсальний вказівник для окупантів, який в деяких областях навіть дорожники та комунальники встановили.

Усі кошти, зібрані за підсумками аукціону, будуть спрямовані на спеціальний рахунок Національного банку України для потреб ЗСУ. Так, завдяки благодійним аукціонам у державній системі Prozorro. Продажі вже вдалось зібрати більш ніж 4 мільйони гривень.

Джерело: 
Вінницькі новини