Громада на Вінниччині запасеться дровами зі сміттєзвалища, узбіч та паркових зон

Розділ новин: 

У Козятинській громаді будуть запасатися дровами зі сміттєзвалища, і, не тільки. Там купили потужний подрібнювач деревини. Переробляти гілки приладдя здатне також на узбіччях доріг. При цьому не заважаючи транспортному потоку. Тестування відбулось на парковій зоні міського стадіону. Комунальники там зібрали шість причепів деревних відходів. Готову сировину використовуватимуть у міських котельнях. А також виділятимуть у якості палива громадянам за відповідними зверненнями.

Про це повідомляє Козятинська міська рада.

«База комунального підприємства «Чисте місто» поповнилася новим обладнанням – подрібнювачем гілок АМ-200ТР-К. У своїй серії дана модель є найпотужнішою, адже здатна переробляти гілки, стебла невеликих дерев і відходи деревообробки діаметром до 20 см. Подрібнювач приводиться в дію від валу відбору потужності трактора та обладнаний транспортером з максимальною висотою навантаження 3 м, що дає можливість завантажувати подрібнену сировину на причіп трактора, або вантажного автомобіля. При цьому, оператор може регулювати швидкість транспортера для комфортної та ефективної роботи», - йдеться у повідомленні.

Там також зауважують, особливістю конструкції також є те, що транспортер направлений у напрямку ходу трактора, що дає можливість використовувати подрібнювач і причіп в одній сцепці.

«Тобто дозволяє переробляти гілки на узбіччях доріг, не заважаючи при цьому транспортному потоку», - уточнюють там.

На виході з подрібнювача виходять шматки дров, які є оптимальним паливом для використання у твердопаливних котлах.

«Потужний подрібнювач просто незамінний у переробці деревних відходів, великі «терикони» яких зібралися на центральному сміттєзвалищі за декілька років. Відтепер ми не тільки розвантажимо сміттєзвалище, але й зможемо запастися якісним екологічним паливом – щепою. Подрібнену деревину можна буде використовувати у міських котельнях і виділяти у якості палива громадянам за відповідними зверненнями», - підкреслив заступник міського голови – начальник управління ЖКГ Андрій Корнійчук.

Джерело: 
Вінницькі новини