Флешмоб для Подільського чарівника у вінницькому зоопарку

Розділ новин: 

У Вінниці до Подільського чарівника завітав творчий колектив «Зорянка – АРТ» з Козятина. Після хороводів й щедрівок хореографічний колектив в подарунок Подільському чарівникові підготував сюрприз. Більше двох десятків молодих людей злагоджено та під музику виконали запальний танець.

Про це повідомляє на своїй сторінці у фейсбук «Подільський зоопарк».

Учасники колективу приїхали на гостину до Подільського чарівника у вінницький Подільський зоопарк. Колектив, якому понад півстоліття, неодноразово перемагав на мистецьких конкурсах. Із його творчістю знайомі не лише в Україні, але й за кордоном. Свій талант учасники колективу продемонстрували Подільському чарівникові.

Хлопці та дівчата щедрували, водили хороводи біля святково вбраної ялинки та вправно повторювали рухи за Подільським чарівником, а коли прийшов час подарунків, вирішили і чарівникові віддячити. А затанцювали вони свою нову візитівку, з якою «Зорянка –АРТ» виступає, коли представляє свій творчий колектив.

Подільський чарівник талантом танцюристів був вражений та запросив їх на гостину і наступного року.

Нагадаємо, Садиба Подільського Чарівника працюватиме до 19 січня. До цього дня у Подільському зоопарку також триватимуть святкування.

Відвідати Садибу Подільського чарівника та стати учасником святкової програми можуть відвідувачі Подільського зоопарку, які придбали вхідний квиток у зоопарк.

Джерело: 
Вінницькі новини