«Байдужим не залишиться ніхто»: у Вінниці покажуть трагіфарс «За дверима»

Розділ новин: 

Вінницький театр «ХуліGun» відновлює свою діяльність. Цього тижня вони покажуть вінничанам трагіфарс «За дверима».

Показ вистави відбудеться у неділю, 28 лютого, у «Галереї XXI» (вул. Артинова, 12а). Початок вистави о 19 годині, хоча глядачів запрошують приходити вже з 18:15, оскільки перед показом заплановано виступ Вікторії Гальської з кавер-версіями іноземних хітів в акустичному виконанні.

Придбати квитки на виставу можна в усіх театральних касах міста, а також онлайн за ЦИМ посиланням. Вартість — 300 гривень. Кількість місць для глядачів обмежена у зв’язку з карантинними обмеженнями.

Прем’єра трагіфарсу «За дверима» відбулась ще декілька років тому. Як раніше розповідав Vежі режисер театру «ХуліGun» Тарас Мазур, однією з головних тем вистави було те, що в соціумі всі залежні один від одного і наші вчинки відбиваються на інших людях: «По суті, ми самі створюємо навколо себе або рай, або пекло».

– Усі страждають… Страждають від того, що в їх минулому присутнє щось: помилка, підлість, зрада, розпуста, знущання — і від цього майбутнє для них закрито. Та намагання уникнути усвідомлення неприємних фактів, виявляється неможливим. Лише через Іншого людина може пізнати себе, і в його погляді побачити власне відображення… «За дверима…» — байдужим не залишиться ніхто, — йдеться в анонсі вистави.

Зазначають, що це буде «найвідвертіша вистава 2021 року».

У ролях: Антон Пилипейченко, Олексій Головач, Марія Єрмолаева, Ольга Буга.

Безкоштовну доставку квитків можна замовити за телефоном (098) 101 00 63.

Джерело: 
Вінницькі новини