Якись повний пи@#ець. Наша нація хвора. І я не знаю що може її вилікувати.

Раз на місяць я приводжу свою голову в порядок, тобто фарбую волосся, роблю стрижку ну і таке інше. Для цього мені приходиться випирнати з мого особистого колу спілкування, в якому загалом прекрасні люди зі спільними цінностями зі мною. Так, я про відвідування салону краси. Де відвідувачки бувають ну, різні, скажемо так. 

Сьогодні відвідувачка в сусідньому кріслі особливо доставила 

Типаж ну такий типовий для Київа, з нарощеними віямі і зробленими губами і вилицями (і ніт, я не проти нарощених вій або губ, але в Київі дійсно є типаж жінок які все це роблять одномоментно і здається у одного і того ж майстра). 

Так ось, вона сидить і на повному серйозі жаліється що в неї в германіі зараз будуть знімати грошову допомогу бо вона часто їздить до Києва. А вона не може рідше їздити, бо косметологи її всі тут, і ось вчора ботокс їй зробили так як в германії не зроблять, і вона ще сьогодні на масаж записалася, і ось мастер по волоссю в неї теж тільки в Київі гарний. 
А ще доктора. Тут дешевше. Стоматолог дешевше, і всі вже знають від чого і як її лікувати. І вопше вона практично героїня, бо поїхала з країни не в перший же день, а через аж тиждень, і такооооооого нетерпілася на кордоні що то жах, стільки годин в черзі стоять. І вона ось не буде в германії працевлаштовуватися (я так зрозуміла то є якась умова для переселенців чи щось таке) бо вона не знає мови, а їй кажуть йди вчи, а вона не може, бо треба їздити в Україну щоб обслуговувати себе, і в неї нема часу та бажання вчити німецьку. Ну може з вересня все ж таки піде, а то ось вже горошову допомогу знимають же.

Ну і загалом коротше німці тойво, не дуже якись привітні, коротше гімно а не люди. І майстриня підтримує її, і тітоньки у сусідніх кріслах теж співчуваючи вставляють репліки. Але всі вони за Украіну, і точно знають що Росія козли. 

Пиздець. Якись повний пиздець. Якась паралельна реальність. Наша нація хвора. І я не знаю що може її вилікувати.

Автор: 
Діана Петреня