Що стало причиною загибелі багатодітної родини на Вінниччині. Подробиці з місця події

Нещасний випадок, який стався в селі Мар’янівка на Вінниччині, сколихнув всю область та країну. З родини, де було п’ятеро дітей, живим залишився лише 14-річний хлопчик. Вранці, коли він від бабусі повернувся додому, побачив, що мама, тато, брати і сестри - «сплять», а хата «чорна». Родина загинула, отруївшись продуктами горіння.

Це була звичайна сільська сім’я. Батько Михайло і мати Людмила займались домашнім господарством, тримали худобу, городи, виховували дітей. Наймолодша – 6-річна Віка наступного року мала йти до школи.

«Не ледачі, працювали. В них корова, телиця, свині тримали. Михайло був по догляду за престарілою бабусею, бо в селі роботи немає. Але діти в родині були нагодовані, бо вони тримали купу птиці, і городи гектари», - каже про родину Наталія Остапчук.

 

 

Живим залишився 14-річний Ігор, який напередодні ночував у бабусі.

«Ігор прийшов вчора пів шостого, я дивилась телевізор. Батько (Михайло – ред.) приніс карасі. Я кажу: «Міша, нехай малий спить тут, скажеш Люді». І він пішов. Це було пів шостого. Я пішла видоїти корову, а він пішов додому. Вранці встала видоїла корову, здала молоко в молочарню. Це було о пів на восьму. Кажу до Ігорка, ти поїв, йди додому, бо тобі в школу треба. Він пішов, але швидко повернувся назад. Каже, я не піду в школу. Я дивлюсь на подвір’я хлів закритий. Питаю, мати де? Він каже: «спить». А батько? Теж, каже «спить». Я питаю, як сплять? Тож молоко пора здавати… Ігор відповідає «там все чорно…». Я покинула все і побігла… Підійшла до Максима, він не живий…», - розповіла бабуся Ігоря Тетяна Миколаївна.

Місцеві жителі кажуть, що горів холодильник. Насправді загорання сталось від трійника, який був увімкнений в саморобний подовжувач.

«Саморобний подовжувач замкнув трійник, який не витримав напруги. Сталось загорання речей, що були поряд – взуття, потім холодильник. За попередніми даними люди загинули, отруївшись продуктами горіння», - повідомив керівник пресслужби ГУ ДСНС у Вінницькій області Олександр Кутовий.

Поліція відкрила кримінальне провадження за п. 1,2, ч. 2, ст. 115 Кримінального Кодексу України з відміткою «нещасний випадок».

Джерело: 
Вінницькі новини