Міністр оборони у Вінниці нагородив захисників неба, медиків і волонтерів

Міністр оборони України Олексій Резніков із робочим візитом відвідав Вінниччину. У Військово-медичному клінічному центрі Центрального регіону та в Командуванні Повітряних Сил ЗС України керманич оборонного відомства нагородив медиків і захисників неба державними нагородами та вогнепальною зброєю.

Про це повідомили в командуванні Повітряних Сил ЗСУ.

«Мене мама вчила, що завжди треба казати «Дякую» людям, які заслуговують, щоб їм казали «Дякую». Оскільки моя мама ще була лікар, то для мене подвійна місія була приїхати сюди привітати в першу чергу військових медиків, які тут в центрі роблять надзвичайно важливу справу, вони рятують життя, лікують, реабілітують наших військовослужбовців, які приїжджають з фронту і потребують їх допомоги.

Тому спочатку казав «Дякую» нашим військовим медикам і медпрацівникам ЗСУ.

Крім того, ми подякували волонтерам, які сьогодні допомагають тримати свій фронт. Сьогодні по суті вся країна – країна-волонтер. За допомогою міжнародної технічної допомоги, бюджету і волонтерських потуг ми забезпечуємо ЗСУ і сектор безпеки, і оборони.

І звісно, мені приємно бути тут, в Командуванні Повітряних Сил ЗСУ і відзначити державними нагородами від імені Президента і Командуючого начальника штабу, сказати всім їм «Дякую», - говорить про візит на Вінниччину Олексій Резніков.

У рамках візиту Міністра оборони України супроводжували командувач Повітряних Сил ЗС України генерал-лейтенант Микола Олещук, командувач Медичних сил ЗС України генерал-майор Тетяна Остащенко, начальник Вінницької ОВА Сергій Борзов, мер Вінниці і голова обласної ради.

 

Джерело: 
Вінницькі новини