Дикі косулі, кабани та качки: в Іллінцях облаштували контактний зоопарк на місці сміттєзвалища

У Іллінецькій громаді на місці міського сміттєзвалища облаштували контактний зоопарк. Ще зо два роки тому тут були вівці та кози. А сьогодні додалися ще косулі, дикі кабани, дикі качки висиджують яйця. А також є перепела, індики та кролі.

“Колись тут було звичайне сміттєзвалище, яких сотні по Україні. Гори відходів, сморід. У нас був амбіційний план, зробити на цьому місці щось корисне для жителів. Отже, невдовзі з'явився яблуневий сад та контактний зоопарк”, - розповідає Вінниця.info Володимир Ящук, міський голова Іллінецької ТГ.

Нещодавно звіринець поповнився двома косулями.

“Одна з косуль бігала Іллінцями. Випадково сюди потрапила, коли мігрувала з одного лісу до іншого. Ми її відловили, аби тваринку не погризли собаки. І розмістили у вольєрі. Ще одну молоду косулю передали із села Василівка. Її врятували місцеві жителі. До слова, у це село ми передамо наших диких качок. Поки у контактному зоопарку вони висиджують яйця. А у Василівці ми відкрили зарибнений ставок. Там можна безплатно порибалити”, - продовжує Олег Дмитрик, перший заступник Іллінецького міського голови.

 

У звіринці також почали розводити диких кабанів. Пару придбали в одному з лісництв, які займаються їх продажем. Тепер тварини дають потомство.

Як зауважують в Іллінецькій міськраді, контактний зоопарк вони відкрили для місцевих дітей, аби у них було місце відпочинку не виїжджаючи за межі тергромади.

Джерело: 
Вінницькі новини