Четверо нардепів від Вінниччини увійшли до окремого парламентського об’єднання

Розділ новин: 

У столиці 29 серпня відбулося перше засідання Верховної Ради України 9 скликання. Як відомо, до її складу ввійшло восьмеро депутатів від Вінницької області: четверо за списками та четверо самовисуванців. Перші відповідно до партійної приналежності увійшли до певних політичних фракцій парламенту. А от четверо інших увійшли до новоствореного депутатського об’єднання «За майбутнє», пише "iVin", передають "Вінницькі новини".

Як зазначила нардепка Лариса Білозір, у такому форматі позафракційні депутати матимуть змогу брати участь у процедурних питаннях ради.

«…було сформовано та оголошено про роботу окремої «Депутатської групи «За майбутнє». Її представлятимуть мажоритарники-самовисуванці зі всієї України, від Заходу до Сходу, від Півночі до Півдня. Навіщо потрібно це об’єднання? Згідно з регламентом України, депутати-самовисуванці тільки у складі фракцій або груп мають можливість для формування порядку денного за допомоги їхнього представника у погоджувальних радах», - зазначила Білозір на своїй сторінці у  facebook.

Вона додала що наразі група складається з 23 народних обранців. Від Вінниични її формують  Лариса Білозір, Геннадій Вацак, Микола Кучер та Петро Юрчишин. Очолив групу народний депутат Дмитро Лубінець.

Джерело: 
Вінницькі новини