У Вінниці опрацьовують стратегію розвитку області на найближчі вісім років

Розділ новин: 

На базі Агенції регіонального розвитку Вінницької області відбулось засідання 4 фокус-груп в рамках розроблення проєкту Стратегії збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року. Два дні тривають роботи в форматі фокус-груп над SWOT-аналізом, пише "ПресПоінт", передають "Вінницькі новини".

Робота в групах присвячена більш детальному вивченню питань щодо забезпечення населення регіону якісною питною водою, збереження та  захисту водних ресурсів, покращення регіональної системи цивільного захисту та громадської безпеки (створення регіонального центру громадської безпеки), розвитку культури та креативних індустрій, як окремої моделі економічного зростання Вінницького регіону.

За результатами роботи фокус-груп буде доопрацьовано SWOТ-аналіз. До того ж  напрацювання  будуть враховані у наступних етапах розроблення Стратегії та під час підготовки проєктів регіонального розвитку.

Захід модерувала фахівчиня з розробки аналітичних та стратегічних документів в сфері місцевого та регіонального розвитку Олена Козлюк.

Джерело: 
Вінницькі новини