У Вінниці закуповують 10 кузовів для виробництва тролейбусів «VinLine»

Розділ новин: 

3 лютого в комунальному підприємстві «Вінницька транспортна компанія» оголосили тендер на закупівлю 10 низькополих кузовів для виготовлення тролейбусів з автономним ходом «VinLine».

Очікувана вартість закупівлі – 41 мільйон гривень. Відповідно до опублікованої документації: Машинокомплекти тролейбусу мають бути нові: рік випуску – не раніше 2-ї половини 2019 року; Всі елементи каркасу кузова повинні мати антикорозійний захист.

Машинокомплекти мають бути обладнані пандусом для в’їзду-виїзду пасажирів на візку. Основні складові машинокомплекту тролейбуса: Машинокомплект кузова тролейбуса; Передня (вісь) підвіска; Задня (вісь) підвіска; Тяговий двигун. Кузов комплектується: системою стисненого повітря гальмівної системи, системи споживачів і підвіски (без компресорного агрегату); системою гідравлічного підсилювача руля; зовнішнім і внутрішнім освітленням; світовою і звуковою сигналізацією; ходовою і гальмівною педалями.

Місць для сидіння має бути не менше 30, загальна місткість салону – не менше 80 людей. Оскаржити умови закупівлі можна до 2 березня, кінцевий термін подання пропозицій – 6 березня. Початок аукціону: 12 квітня.

Термін постачання товару: впродовж 365 днів від моменту укладання договору. Як розповів Вінниця.info директор транспортної компанії Михайло Луценко, закупівля кузовів – перший та основний етап закупівель обладнання для виготовлення тролейбусів.

«Закуповується спочатку перший комплект, потім закуповується окремо система управління двигунами, потім – система автономного ходу, окремо закуповуються агрегати: компресор, акумулятори, гідростанція тощо.

Потім робиться монтаж. Спочатку закуповуємо кузов – це основне. Потім все разом комплектуємо, своїми силами збираємо.

Адже збирання самої системи досить відповідальне та дороговартісне, і не на кожному заводі є спеціалісти, які можуть швидко це зробити», – каже Михайло Луценко. За словами очільника ВТК, таким чином в компанії прискорюють процес виготовлення тролейбусів. До того ж, це дешевше, аніж закуповувати вже виготовлений транспорт.

Джерело: 
Вінницькі новини