Прокуратура Вінницької області втрутилася у болючі питання держпідприємства «СП «Іллінецьке»

До прокуратури Вінницької області звертались працівники державного підприємства «СП «Іллінецьке». У своїх зверненнях вони піднімали питання щодо рейдерського захвату підприємства, незаконного звільнення його керівника, виділення земельних ділянок та неправомірної заборони приймання молока з підприємства, повідомляє ВінницяОк з посиланням на прес-службу прокуратури Вінницької області.
Установлено, що за поданням Міністерства аграрної політики та продовольства України ДП «СП «Іллінецьке» включено до переліку об’єктів, які підлягають продажу в 2012 р. На сьогодні функції з управління майном підприємства передано регіональному відділенню Фонду держмайна по Вінницькій області й проводиться його приватизація.
Причиною звільнення керівника підприємства є невиконання ним умов контракту. На даний час позов про його поновлення на посаді перебуває на розгляді в Липовецькому районному суді, інформує прес-служба.
Повідомлення щодо незаконного виділення службовими особами вказаного підприємства земельних ділянок площею 4,88 га 10 серпня внесено в ЄРДР за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 366 (підроблення офіційних документів) КК України. Наразі у провадженні проводиться досудове розслідування.
Припис щодо заборони реалізації молока з підприємства “СП “Іллінецьке” скасовано, й від учора, 14 серпня, надано дозвіл на його продаж без обмежень на молокопереробні підприємства від 64 корів, які утримуються ізольовано від хворих на лейкоз.
Крім того, сьогодні, 15 серпня, керівництвом прокуратури області проведено особистий прийом представників ДП “СП “Іллінецьке” й надано роз’яснення щодо згаданих питань.
Нагадаємо, працівники ДП «СП «Іллінецьке» тричі виходили з пікетами під стіни Вінницької ОДА, перекривали вул.. Соборну у Вінниці, вимагаючи повернення на посаду колишнього директора. Крім того, пікетувальники заявляли, що акції протесту проведуть і в Києві біля Генпрокуратури України.
Джерело: Вінницькі новини
