Обласний бюджет Вінниччини зберігатимуть в банку, наглядову раду якого очолює відомий борець з корупцією

Розділ новин: 

Відповідно до рішення обласної ради від 04.12. 2018 року №703 «Про обласний бюджет на 2019 рік», в Департаменті  фінансів Вінницької обласної державної адміністрації відбувся конкурс з відбору банківських установ для розміщення тимчасово вільних коштів спеціального та загального фондів обласного бюджету на депозитних рахунках у банках в 2019 році. Про це повідомляє прес-служба  Вінницької обласної державної адміністрації, передає ПресПоінт.

Для участі в конкурсі документи подали чотири банки: АТ «Укрексімбанк», АТ «Ощадбанк»,  АБ «Укргазбанк» та ПАТ КБ «Приватбанк». За результатами розгляду наданих банками пропозицій, переможцем конкурсу з розміщення тимчасово вільних коштів спеціального та загального фондів обласного бюджету на депозитних рахунках визначений АТ «Укрексімбанк», який запропонував найвищу відсоткову ставку, що було відображено в протоколах засідання конкурсної комісії №1 та №2 від 26.12.2018 року.

Зазначимо,  що АТ «Укрексімбанк» – це публічне акціонерне товариство, 100% акцій якого належать державі. Структура АТ «Укрексімбанк» складається з Головного банку, 24 філій та 41 відділення (станом на 01.02.2018) і охоплює практично всю територію України. За кордоном працює 2 представництва Банку – у Лондоні та Нью-Йорку. Від дня заснування Банк незмінно входить до групи найбільших системних банків України, має розгалужену мережу банків-кореспондентів, яка включає фінансові установи із 110 країн світу

Наглядову раду банку очолює Роман Володимирович Греба, заступник Міністра освіти і науки України, Заслужений юрист України, відомий як борець із корупцією в органах державної влади.

Фото з засідання конкурсної комісії.

Джерело: 
Вінницькі новини