Зеленський продемонстрував вінничанам державницьку позицію

Розділ новин: 

Вчора Кабінет міністрів України погодив запропоновану президентом Володимиром Зеленським кандидатуру на посаду голови Вінницької облдержадміністрації. Ним став заступник міського голови Владислав Скальський. Цю інформацію підтвердив засобам масової інформації представник президента в Кабміні Андрій Герус, пише "ПресПоінт", передають "Вінницькі новини".

Після президентських та парламентських виборів та низки одіозних прізвищ, які наполегливо намагались асоціюватись у Вінниці з "Зе!Командою" та їх спроб очолити партію Володимира Зеленського і отримати вплив на кадрові бонуси в області, призначення губернатором замість економіста Валерія Коровія, економіста та інвестиційного менеждера Владислава Скальського виглядає як прагматичний і державницький підхід до кадрової політики шостого Президента України.

Переважна частина вінничан сприйняла кадрову ініціативу Володимира Зеленського позитивно, чи нейтрально, про що свідчать численні відгуки мешканців області в коментарях на новинних сайтах та в соцмережах, але й "політичні прилипали", які намагались пристосуватись до нових трендів і використати "зелену хвилю" в особистих політичних та кар'єрних цілях просто так здаватись не збираються.

Ціла низка "активістів" наближених до одіозних політиків, екс-регіоналів та екс-депутатів і чиновників продукують в соцмережах десятки негативних постів, підключають підконтрольні інтернет-ресурси задля дискредитації кандидата на посаду голови ОДА. За останньою інформацією місцеві "сірі кардинали" чиї протеже були забраковані Офісом Президента готові навіть виділити кошти на проведення в Вінниці різноманітних мітингів та перфоменсів. Що переможе в прийнятті остаточного кадрового рішення по Вінницькій області: здоровий глузд та подальший розвиток нашої області, чи дешевий хайп і чорний піар - дізнаємось дуже скоро.

Джерело: 
Вінницькі новини