Вінницьких слонів роздадуть напередодні Дня міста

Розділ новин: 

У Вінниці 13 вересня відбудеться XIII ВІННИЦІЯнський фестиваль комедійного і пародійного кіно. Ввечері на Майдані Незалежності організатори нагороджуватимуть переможців. Статуетки у вигляді летючого слона вручатимуть зірки кіно і гумору, повідомив координатор проекту Євген Майданик, пишуть "Вінницькі новини".

– Ведучим заходу буде актор та телеведучий Юрій Горбунов. Якщо казати про гостей, то ми їх розділили на дві категорії: друзів нашого міста, які уже приїжджають тардиційно. Це – Анатолій Борсюк, Віктор Андрієнко, Ян Левінзон з Ізраїлю. Нові обличчя на нашому фестивалі – телеведуча та акторка Лілія Ребрик, а також один зі «стовпів» радянської анімації Гаррі Бардін. Нагадаю, що він володар «Золотої пальмової гілки» Канського кінофестивалю 1988 року. Як виявилось, його батько народився у Вінниці. А ще він друг України, Гаррі Бардін – один із перших підписав лист проти анексії Криму, потім один із перших написав лист в підтримку Олега Сенцова. Цього року йому виповнюється 78 років, - розповів Майданик. 

Він додав, що цього року на творчий конкурс надійшло більше 100 робіт із 8-ми країн світу. Журі  відібрали кращі роботи у чотирьох номінаціях. Їх можна подивитися на сайті.

Джерело: 
Вінницькі новини